| roxanyk_3917 a întrebat:

Buna eu sunt roxana as vrea sa stiu daca am facut bine ca l-am lasat pe iubitul meu sa ma pipaie peste tot suntem impreuna de aproape 6 luni si in urma cu o luna si ceva l-am lasat sa ma pipaie peste tot insa nu am facut deloc sex.credeti ca am facut bine ca l-am lasat? ar trebui sa fac sex cu el? el nu mi-a propus niciodata sa facem sex dar ii place sa ma pipaie ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te-a pipait,nu-i nimic rau de abia va cunoasteti si voi corpurile; in legatura cu sexul,daca "ar trebui" cum zici tu,sa faci sex cu prietenul tau,la intrebarea asta trebuie sa-ti raspunzi tu si sa nu asculti de nimeni,daca tu simti ca vrei sa faci,daca crezi ca este baiatul potrivit si daca iti doresti cu adevarat,nu ai de ce sa nu faci,insa daca ai ezitari, in sensul ca ti se pare ca nu ar fi baiatul potrivit sa faci acest pas si daca nu il iubesti destul de mult incat sa faci cu el pasul asta, nu te grabi si nu face ceva de ce ai putea sa regreti mai tarziu sau sa faci doar de dragul de a experimenta sau pentru ca prietenele tale au facut deja.Fa doar ce simti:*

8 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Nuuuuu :O Cum ai putut sa'l lasi? :O Ce pacaaaat! Ce ai facut? :O Alooo! rolling on the floor Acum sa nu exageram, daca ai 12-13 nu e deloc bine, dar daca ai peste 14 nu are nimic laughing E ceva normal sa te pipaie laughing Doar nu oi vrea sa stea ca soldatu' raised eyebrows Totusi...Si daca te pipaie nu inseamna ca vrea sex laughing

| Muppet a răspuns:

Pai depinde de vârsta ta. Într-o relație e normal și sexul dar pe la 18 ani thinking

| Cocodrilo a răspuns:

Nu exista,, ar trebui". E alegerea ta care nu depinde numai de pipaiala lui. Depinde ce varsta ai, dar in materie de asa ceva e valabil ca ai numai de castigat asteptand (sper sa nu ai 75+ ani :-) ).

| Cocodrilo a răspuns:

E clar! Asteapta pana vei sti mai clar ce sa faci. Ai marele avantaj ca nu te preseaza - esti in situatia ideala.

| Pavel_6800 a răspuns:

Parerea mea e ca prea devreme daca el te iubeste va rabda kit trebuie

| roxanyk_3917 explică:

El nu mi-a propus niciodata sa facem sex dar cred ca i-ar placea am aproape 18 ani imi tot spune sa nu il parasesc niciodata ca el ma iubeste si eu il iubesc dar nu stiu ce sa fac in legatura cu sexul

| madallina20 a răspuns:

Cel mai mult conteaza daca tu iti doresti lucru asta si daca il iubesti pe respectivul baiat. Conteaza si varsta pe care o ai si felul in care se comporta cu tine deoarece daca te iubeste el nu va " trage" niciodata de tine... dar daca e invers. " cautabig grin". :*

| mihay_9371 a răspuns:

Si eu am fost exzacth an aceiasi situatzie...tot roxana o kema si pe fosta prietena mea si o iubeam f multh.si am ajuns la 6 luni si eu fiing anceput viata sexuala pur si simplu nu mai putea sta.dar pana la urma m-am m-am despartzith din cauza asta si cateva certuri fara rostsadsadsadbroken heartbroken heartdupa mine ar trebui sa o faci DAR exista un DAR.asta ar fi doar daca esti sigura ca te iubeste si nu vrea sa-si bata joc. daca aveti nevoie de sfaturile unui baiat ma puteti contacta pe ID cp_mihai93