| Giulia97Anna a întrebat:

Buna fetelor! Cum a fost povestea voastra de dragoste? Am mai pus intrebarea asta acum cateva luni.V-o las aici Ei bine, aveam 15 ani, nu am mai avut un prieten pana atunci din cauza firii mele timide, ma rog, si am mers la liceu pentru prima mea zi de boboaca big grin si acolo l-am vazut love struck Era perfect din toate punctele de vedere, parea baiatul viselor mele.Dar el era in clasa a 13, iar eu eram doar in clasa a 9 sad Si pe langa asta eram si timida, deci pur si simplu imi puteam lua gandul de la el.Dar de fapt gandul meu a fost mereu la el love struck Probabil ca par nebuna dar eu simteam in adancul meu ca el este alesul si ca el imi va darui primul meu sarut, nu stiu dar eu asa simteam, si se pare ca asa a fost, doar ca trebuia doar sa mai astept un pic. Il vedeam mereu in liceu, si imi venea sa ma dau cu capul de pereti, pentru ca voiam cu orice pret sa vorbesc cu el, dar stiam ca nu am nicio sansa broken heart.Am obervat ca lui ii cam placea sa se dea in stamba ca sa zic asa big grin e mai nebun de firea lui, de aceea eu ii spun "nebunul meu" love struck Am mers odata pe jos de la liceu cu niste colege si a mers si el cu un prieten.Si una dintre colegele mele(mai nebunatica din fire)s-a bagat in vorba cu el.Oh, deci crapa ciuda in mine angry Si el m-a observat si a intrebat-o cine e fata aceea(adica eu)ca nu prea vorbeste, nu am auzit-o sa vorbeasca.Mama,deci mi-a sarit inima din piept in momentul acelabatting eyelashes. Oricum, timpul a trecut.El a plecat la facultate si eu am intrat in clasa a 10, mda, viata merge mai departe. Oricum, prin ianuarie, a venit o colega ca sa facem un proiect la fizica(ma rog numai proiect am facut noi laughing) Asa, si eu am intrat pe fecebook si i-am aratat poze cu el colegei mele.Si ea a zis sa-i dau like la poze.Si eu i-am zis:Ce-ai ma? Crezi ca o sa ma bage in seama daca fac asta? Ea nu m-a ascultat, mi-a luat mouse-ul din mana si a apasat butonul pentru like laughing Si pur si simplu am ramas uimita pentru ca peste vreo 10-15 minute el ma baga in seama pe facebook o.O Nu-mi venea sa cred surprise.De aici am vorbit, pe facebook si la telefon vreo 5 zile, dupa nu am mai vorbit pentru ca el vroia sa ne intalnim si eu nu puteam, pentru ca parintii mei nu ar fi fost de acord sad crying.Si doua saptamani nu am mai vorbit, dupa mi-am calcat pe orgoliu si l-am bagat in seama, dupa si el m-a bagat in seama, am vorbit cu el si la 1 noaptea love struck Dupa intr-o seara de duminica, am vorbit cu el pe facebook, si mi-a spus ca s-ar putea sa vina la liceu sa ma vada maine o.O big grin love struck Si asa a fost.Prima data credeam ca nu o sa mai vina pentru ca l-am asteptat si nu mai venea.sad Dupa am intrat la ora de Sport, facem gimnastica intr-o magazie big grin Si cand am iesit pe usa, l-am vazut hee hee love struck.M-au trecut emotiile si pe moment nu m-am mai miscat.Pana la urma m-am dus la el si l-am bagat in seama love struck nu voiam sa mai fug.Si dupa a mai venit o colega, ma rog ea vorbea prea mult si se baga in vorba cu el. rolling eyes Dupa o ora, am plecat de la liceu pe jos cu el si cu o colega de-a mea cu care el mai vorbeste.Si aici am vorbit multe.m-a tinut de mana si colega mea ne-a facut si poze big grin love struck dar dupa am facut o prostie.Cand trebuia sa ne despartim el a vrut sa ma sarute, dar eu m-am intimidat laughing si nu l-am lasat, mai ales ca erau foarte multa lume acolo de fata care ne cunostea si se holbau.Off nu o sa uit niciodata ziua aceea. laughing Ma rog, in momentul de fata ma cam bate la cap ca sunt prea pupacioasa laughing kiss Oricum, ne-am mai intalnit odata saptamana aceea :X si acum suntem impreuna si sunt foarte fericitaaa. big grin >:" I-a intalnit chiar si pe parintii mei si se inteleg de minune, si parintii mei s-au intalnit cu parintii lui.Si numai zic cat de bine ma inteleg cu ai lui happy in special cu mama lui.Ea mi-a dat 3 parfumuri de firma love struck si imi spune ca sunt frumoasa laughing mda, faza este ca ea ma simpatizeaza pentru ca sunt de firea mea mai cuminte si-mi vad de treaba..Si odata m-am certat cu el si ea m-a vazut suparata, mai ales ca am si plans si ea m-a intrebat ce am si dupa s-a uitat la prietenul meu si i-a zis:Ma, ce bataie iti dau, de ce ai suparat fata? Si acum continuarea
Ei bine prima relatie a fost un esec total. Tipul nu tinea cat de putin la mine.Se purta urat cu mine.Si cel mai urat lucru care l-a facut a fost sa ma INSELE.Cu o fata uratica ce e drept, dar nu asta conteaza, el m-a mintit intr-un fel atat de urat.Regret ca l-am cunoscut! Am fost impreuna vrea 3 luni si ceva...
Dupa ca sa-l uit am fost cu un baiat dar am stat doar 3 zile,pentru ca tipul era cam gigolo, daca intelegeti ce vreau sa spun. Dupa am stat cu un baiat, foarte timid, eu eram cea nebuna dintre noi doi big grin Totusi nu l-am iubit, pentru ca am fost impreuna doar ca sa-l uit pe fostul'...Am plans 1 luna de zile dupa dobitocul ala.Si cum ziceam am stat 1 luna cu baiatul acesta dupa ne-am despartit.
Eram saturata pana peste cap de baieti.
Si am zis sa astept sa vad ce se va intampla in continuare.Eu eram nebuna dupa un baiat din liceu cu mine, dar el nu era interesat de mine.Si vorbeam cu o colega si ziceam ca eu o sa raman singura toata viata.Dar a doua zi am fost la ea acasa si seara in parc, l-am vazut

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ce naiba scrii? romane?***!

| GeorgeMihai a răspuns (pentru express11):

Cred ca e continuarea la ''Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi'' laughing)

| express11 a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Sigur! este 'broken'