| DarthRevan a întrebat:

Buna Fetelor de TPU! am o intrebare destul de interesanta pentru voi, si pentru toate femeile /fetele. Daca vedeti un baiat de 17 sau 18 ani, Desi el gandeste foarte matur si e responsabil si stie chiesti, fizic arata ok.Voi credeti ca o fata mai mare poate intra intr-o relatie cu el, sau sal iubeasca, chiar daca e mai mare cu 2 sau 1 an?

10 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Eu una nu as accepta.
Poate altele da.

| 愛日本 a răspuns:

Da,ar putea.Stiu 2 cazuri in care fetele de clasa a 12-a au avut iubiti de clasa a 10-a.totul depinde de fiecare persoana in parte.

| corbulalbrosu a răspuns:

As fi tentat sa acord sanse destul de mici ca o fata "un pic" mai in etate sa accepte sa devina iubita unui baiat chiar si maturizat.Este o cutuma a societatii conservatoare in care traim deocamdata. Poate ca in viitor sa dispara acest asa numit "obicei al locului/pamantului".

| neutrino a răspuns:

Nu.

| peperonies a răspuns:

Daca nu esti pe **** ta nu poti sa zici ca esti responsabil. matur in gandire... sigur... iti platesti singur facturile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, prietenul meu e mai mic de cat mine cu 4 ani, si avea 17 cand l-am cunoscut tongue si suntem impreuna de aproape 4 ani. Acum depinde de voi...

| kyliejenner a răspuns:

Da se poate, eu una nu as putea fi intr-o relatie cu cineva mai mic, dar se poate

| DarthRevan explică:

Deci majoritatea nu, interesant. Înseamnă ca dragostea vine de la sine...nu poti sa o forțezi.Desi e nașpa sa vi un băiat matur pe lângă oi.Greu găsești așa ceva.

| CuieMoco a răspuns:

Oricat de matur si responsabil ar fi el, eu nu as accepta. Dar fiecare cu ce-i place, nu?

| AGirlWithDreams a răspuns:

Daca il place, de ce nu?