| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, la ce varsta v-ati pierdut virginitatea? Cum a fost? Ati ramas impreuna? :*

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,eu mi-am pierdut virginitatea la 16 ani jumate, acum am 18 si nu regret deloc.A fost bine,pentru ca prietenul meu a stiut cum sa se comporte cu mine si m-a facut sa ma simt iubita si dorita.A fost un moment emotionant,eram putin timida,dar apoi nu am mai avut treaba, orice inceput e greu, apoi totul vine de la sine.Cu prietenul meu sunt de 3 ani, nu mai sunt virgina de 1 an jumate,si da am ramas cu prietenul meu pentru ca ne iubim mult,pot spune ca dupa ce am facut-o cu el,mai bine a mers relatia,ca inainte de a o face,era o arecare tensiune din cauza lipsei de sex, dar dupa ce am facut-o, ne-am inteles super.

| cipryyan21 a răspuns (pentru monyk):

Dami addd cb_cipry

2 răspunsuri:
| alliss a răspuns:

Buna. pai la 15 jumate. stiu a fost devreme, dar asta e. nu-mi pare rau. Pai a fost destul de bine, m-a durut putin dar totul a fost bine. Si da inca mai suntem impreuna, avem un an si 7 luni luna asta love struck