| catzelushdeplush a întrebat:

Fetelor voi la ce varsta v-ati pierdut virginitatea? Si daca a-ti facut-o prea devreme apoi a-ti regretat?

3 răspunsuri:
| dina05 a răspuns:

Nu conteaza la cat ti-o pierzi. Important e sa iti vina din suflet ca sa intretii relatii sexuale.Nimeni nu regreta dupa ce o face, iar daca e invers.nu mai poate schimba asta! happy

Daca esti virgina si vrei sa o faci, eu zic sa mai astepti o vreme pana esti tu sigura de acest lucru. Poate nu vei regreta laughing
Iar daca nu mai esti... inseamna ca ti-a placut viata big grinlaughing

Bafta happy

| just4funx a răspuns:

Sincer la 13 anilaughing sau mai bine zis la gradinita da asta nu se punerolling on the floor

| bLeSSSS a răspuns:

De ce? vrei sa le-o aduci tu inapoi?!