| Mikky a întrebat:

Fetelor. daca nu e un secret la ce varsta v-ati pierdut virginitatea?happy

8 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Eu la 14 ani big grin

| Tzutzik a răspuns:

La 18 ani fara 2 luni, pe bune, Baby_2365 nu crede că te copiez, pur și simplu chiar la această virsta a fost!

| Originalone a răspuns:

Si vrei si tu sa o faci.
Hai ca iti zic un mic secret femeie virgina la 23 de ani jumate ai auzit.

| Mikky explică (pentru Originalone):

Da am auzit femeie virgina la 23 de ani

| InvisibleGirl a răspuns:

Conteaza?happy

| xLemonish a răspuns:

La 8 ani. big grin o tineam intr-o punga si am lasat-o langa un magazin, am intrat in el apoi cand am iesit am vazut ca sacosa cu virginitatea nu mai era. inca mi-e dor de ea. big grin

| Baby_2365 a răspuns:

La 18 ani fara 3 luni!

| Zapacitaaaa a răspuns:

Eu am 15 si inca nu am pierdut-obatting eyelashes prefer sa o mai pastrez un timp big grin