| nykolay a întrebat:

Buna fetelor! Va plac baietii care poarta pantaloni colorati foarte stramti pe fund, cu freza stil penson, bluze cu personaje feminine pe ele si decoltate in zona gatlejului, bratari la ambele maini, inele, cercele de tinichea si sprayuri cat mai dulci. si care are mereu la el un telefon scump si greoi? Dau fundita la cel mai bun raspuns! happy

11 răspunsuri:
| zSchizophrenic a răspuns:

Nu stiu daca sa rad sau sa plang.Groaznic!

| nykolay explică (pentru zSchizophrenic):

Incearca razi si sa plangi in acelasi timp

| RAY a răspuns:

Nu sunt fata,dar daca as fi as vrea un barbat langa mine nu o fata sincer, acuma fiecare face ce vrea, sincer nici eu n-am inteles de ce exista haine pentru femei si barbati,unori e ridicol, suntem diferiti, in plus exista barbati cu creier de femeie poate tu asa esti, acceptate cum esti, si mie imi place lucrurile frumoase daca maine mas trezi fata as sti ce sa ma imbrac

| nykolay explică (pentru RAY):

Salut, chiar sunt curios. tu ce stil de imbracaminte adopti?

| RAY a răspuns (pentru nykolay):

Pai ma imbrac in ce imi place, pulovere https://www.google.ro/......ps?/search

blugi imi plac cei ai spre albastru sunt innebunit dupa culoarea aia, ca adiadasi imi plac cei clasici sau ghete, nu prea ma omor cu hainele, nu am multe haine, eu ce nu port arunc, pastrez doar ce port, din pacate in ultima vreme am alergie si numai stiu ce sa cumpar

| nykolay explică (pentru RAY):

Daca ma crezi tot asa ma imbrac si eu altceva nu as purta mai ales haine din astea cu sun acuma "la moda" de papagali homosexuali. intelegi tu. fiecare cu gusturile lui pana la urma nu trebuie sa fim rai sa judecam p cei care poarta pantaloni de p; 0de;...s-a stricat rau moda asta macar e bine ca mai sunt si altii ca mine happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Personajul descris este un clown de la circ? Este vorba de o intrebare capcana? Raspunsul se consemneaza sau se si premiaza?

| Lagorúthon a răspuns:

Sunt baiat. Din descrierea asta aproape ca mi-a venit sa vomit.

| nykolay explică (pentru Lagorúthon):

Du te repede si ia ti o lamaie pana nu inchide la magazin

| Lagorúthon a răspuns (pentru nykolay):

Am fost.

| annamaria199925677 a răspuns:

Mi se pare cel mai stupid mod de a te imbraca. un baiat ar trebui sa fie mai masculin.nu m-ar deranja sincei un tricou putin decoltat daca are ce atara(nu ma refer neaparat la par) pentru ca e un pic gretos. me refer la pectorali.si sa fiu cincera in loc de pantaloni largi cu crac, as prefera mai stamti ca sa ii sublinieze formele( acum sincer, cine nu se uita la un baiat cu fund bombat?) dar nu mi-ar placea sa fie colorati.nici eu nu port antaloni in toate culorile.si in legatura cu bratarile si inelele, le suport dar cu limita. dar fara spray dulce.ar fi amuzant sa aiba un parfum mai dulce si mai femimin decat al meu.asta e alegerea mea personala