| 123450 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti dspre baietii care se imbraca simplu si frumos, fara blugi colorati sau haine colorate, bratari, inele, cercele si alte chestii?

10 răspunsuri:
| anabelisa a răspuns:

Toata lumea spune ca nu conteaza vestimentatia, ci caracterul.Sincer vorbind, hainele spun totul despre o persoana.Mie imi plac baietii care nu exagereaza in ceea ce priveste aspectul fizic, referindu-ma la epilare.E chiar ciudat sa nu aiba niciun fir de par pe piept, de exemplu.In ceea ce priveste imbracamintea, dintre un baiat imbracat sport si unul elegant imi va atrage privirea cel din urma, poate pentru ca si eu sunt adepta acestui stil.Nu-mi plac baietii cu cercei in urechi si nici cei care au corpul acoperit de tatuaje.Dar, asta nu inseamna ca am ceva cu cei care adopta un stil vestimentar diferit.

| BiuL a răspuns:

Clasic e cel mai bine. "Simplicity is the ultimate form of sophistication"

| anonimg a răspuns:

Tu nu mai trebuie sa cauti parerea altora, si nici sa-i mai privesti pe altii intr-un fel neplacut lui Dumnezeu.
Biblia spune asa: "Imprieteneste-te dar cu Dumnezeu si vei avea pace; te vei bucura astfel iarasi de fericire." (Iov.22:21) Aceasta trebuie sa fie studiul nostru -de a avea o buna relatie cu Dumnezeu; aceasta ne va aduce sanatate si viata.
Citeste cartea aceasta: "http://www.google.ro/......http?/url

| 123450 explică (pentru anonimg):

Esti pierdut in divinitate, priveste in jur si lasa basmele happy

| ywar a răspuns:

Pai, unii sunt oameni si altii sunt maimute. E simplu, asa cum simplitatea naste frumusetea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi plac baietii care-si petrec mai mult timp in fata oglinzii decat fetele si care vor sa iasa in evidenta cu inele si alte chestii.Caracterul conteaza.Sau ar trebui sa conteze.

| Dracoola a răspuns:

decat sa te preocupe atata cum se imbraca lumea mai bine ti-ai vedea de viata, nu se scrie "cercele" ci cercei. Judeci lumea din prsima unor prejudecati impartind oamenii dupa haine. Mai bine ti-ai vedea de viata. Nu traim in regim de opresiune ca lumea sa vina imbracata standard. Si mai intrebi si fetele. Nici macar n-ai curaj sa intreb baietii.

| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Imi plac băietii care se îmbracă simplu, blugii pentru mine culoarea lor nu are importanta, nici culoarea hainelor, inelele mi se par de fete, dar nu asta e important, ci caracterul.

| Maiuta a răspuns:

Genul simplist este ok dar eu nu ma uit la cum se imbraca cineva ci cum este acel cineva, dar nu multe fete fac asta, sincer deci....depinde cu cine ai treaba

| lyv a răspuns:

Fiecare isi are stilul de a fi. Personal mie intotdeauna mi-au placut baietii imbracati simplu, cu gust, curat si placut parfumatiwinking