| abcd123blablabla a întrebat:

Fetelor, de ce voi sunteti atrase de baietii mai "fatalai", observ adesea cupluri in care baiatul e mai aranjat ca fata, ex. pantaloni sam pe fund, frizuri de papagali, tricouri decoltate samd. Sunt oare si fete carora le plac baietii adevarati, cei naturali, care se imbraca ca baietii si care au tunsori barbatesti, fara inele cercele sialte rahaturi? Exista vreo fata care sa se uite la un baiat pentru cum gandeste el si nu pentru hainele de firma?

11 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Există, dar în curând o să dispară.

| RAY a răspuns:

Eu stiam ca sunt atrase de badboys,pai un badboys e mascul alfa ce naiba nu-i femeie, fiecare e cum vrea, din pacate devenim femeii si nu barbatii pentru ca o frecam pe net de aia daca am fi ca stramosi nostri eram masculi ca daca nu muream de foame sau ne manca alti pradatori, armata lipseste clar, exista si de alea, sti care e faza, faza e ca noi le-am invatat cu banii da si acuma ne plangem ca fetitele ca sunt materialiste calm du-te la sat ca sunt multe cuminte fete

| abcd123blablabla explică (pentru RAY):

Fetitele de la tara is mai "jucause" ca cele de la oras...ps iti zice unu care locuieste la sat.

| RAY a răspuns (pentru abcd123blablabla):

Man daca noi nu am fi curvari nici ele nu ar fi, suntem o specie poligama, sti ca masculul e proramat sa penetreze des? asta sta in genetica noastra, iubirea face parte din program

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista, dar multe din ele sunt catalogate drept "urate" prin standardele societatii de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt dar foarte rare. plus ca alea care nu vor un afemeiat au peste 20 de ani, am observat ca multe pana in 18 ani le plac frezele alea de handicapati si faptul ca sunt niste fetite (cum se imbraca / aranjeaza cu orele).

| Şaptepăcate a răspuns:

Nu e mai fumos cand isi petrec timpul impreuna la epilat si pensat? laughing

| Maxnonymus a răspuns:

1...100000000000.daca stii ce zic.