| Dearscorpion a întrebat:

Fetelor, voi cum ati reactiona daca prietenii vostri v-ar spune "Fa", ce atitudine ati avea?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

As reactiona urat,cu siguranta!
Atat de urat, ca n-ar mai folosi-o a doua oara.
Ori n-ar indrazni, ori n-ar mai avea cu cine!

| IngridGenDăăăă a răspuns:

Cu siguranta m as desparti de el in secunda 2straight face!

| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Este cam naspa sa auzi asa ceva si mai ales sa iti spuna iubitul tau.Mie una daca miar zice fa fara sa glumeasca ia da papucei in 2 secunde.big grin

| AloAlo99 a răspuns:

Eu i-as zice:Ba, tu nu esti Fa cu mine, ai inteles s-au sa-ti mai zic odata?

| gdez a răspuns:

Nu sunt de acord cu aces "fa".Dar mii s`a spus o data de un prieten "fa" dar urmat de cuvantul "iubi". Logic ca nu m`am suparat, pentru ca stiam ca e o gluma deoarece eu incepusem sa-i zic lui "fa iubi".happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa te superi pe ei. poate asa a fost anturajul lor pana acum. spune-le cu zambetul pe buze ca te deranjeaza si n-ai vrea sa ti se spuna asa. pana la urmelor fiecare invata si se corecteaza. daca tot continua, e alta poveste, poti deveni si nitel mai agresiva verbal (fara injurii). numai bine!

| x4Heroina a răspuns:

Explica-i ca nu iti place atitudinea asta a lui. spune-i ca ii dai doar o sansa iar daca se mai repeta o sa va certati rau.