| bababoea a întrebat:

Buna! I-am facut oral iubitului meu si si-a dat drumul in gura mea. Dupa care am petrecut timp impreuna, am mancat, am baut, ne-am sarutat. Este posibil sa raman insarcinata daca mi-a facut oral? Multumesc!

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Iti creste măseaua de minte.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce bărbat norocos, toată stima și respectul pentru tine. Cei care au răspuns la întrebare sunt invidioși

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ori intrebarile aceste sunt puse la mișto de niste puștani de 10 ni, ori covidul va prostit rău de tot.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, si vei mnaste un purcel tot prin gura!

| Darius123456 a răspuns (pentru Violleta2022):

Mai taci **** din gura esti proasta?

| blackann a răspuns:

Da...fa un test de sarcina urgent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O alta minora neinformata care are arogante ca este mare matura ca face sex si care pune intrebari care arata neinformarea initial mentionata.

| Robert2526 a răspuns:

Nu, nu este posibil asa ceva

| just4ubr2015 a răspuns:

Ti-a dat iubi o m.e apoi sa laudat ca ti-a dat-o la prieteni bv fata la mai multe sper sa nu te procreezi ca e pacat...

| GeorgeCazan a răspuns:

Slabe șanse, dar de igiena tu și prietenul tău ați auzit? Că e cel puțin scârbos ce ați făcut.
Deci sa recapitulam:
-i-ai făcut sex oral și el a finalizat la tine în gura;
-apoi ați mâncat și băut;
-apoi v-ați sărutat;
-după ți-a făcut el oral.

Întrebarea mea e, pe dinți când v-ați spălat? De herpes și auzit?

| Paracetamol0lol a răspuns:

Clar o să iasă niște copii cu turbări inimaginabile =[

| Lambruzau a răspuns:

Clar da, depinde ce ai baut si ce ai mancat ( pastile).

| bababoea explică:

Mentionez ca m-am spalat pe gura dupa, iar el mi-a facut oral dupa cateva ore.

| GeorgeCazan a răspuns (pentru bababoea):

Pai și atunci? Dacă te-ai spălat pe gură și ti-a făcut oral după câteva ore, șansa de a rămâne însărcinată, după evenimentele descrise, e ca și când ai câștiga la loto premiul cel mare de 10 ori consecutiv.