| cevacumva a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca i-am facut sex oral iubitului meu si a ejaculat la mine in gura, ne-am sarutat iar apoi mi-a facut el mie. poate fi ceva?

14 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Poti sta linistita, nu exista riscul sa fi ramas insarcinata.

| Azµre a răspuns:

NU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Vezi tu, când și-a belit-o-n gura ta, a ramas slobozu' ăla, pe care i l-ai dat în gura lui cand v-ați sărutat, apoi și-a bagat limba-n p**dă unde a dat drumu' la slobozu' depozitat în gură.
Foarte mișto.

| 1234abcd a răspuns:

Nu nu exista nici o sansa sa ramai insarcinata...stomacul(locul unde ajunge tot ce gabam noi in gura in cazul tau sperma..nu are nici o legatura cu vaginul)asa ca stai linistita

| costellodonatz a răspuns:

Da, o sa ai tripleti.

| NonEinstein a răspuns:

Nu, nu poti ramane insarcinata in gura.

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu, nu ai nici o sansa, poate tu te gandesti, ca a luat sperma de la tine din gura sarutanduva, si dupa ce ti-a facut sex oral sa ramana ceva in vagin, dar nu se poate, in plus trebuie sa fiti foarte fertili amandoi pentru a se lega ceva.

| Caddyi a răspuns:

Te lauzi ca ai luat-o in bot? laughingrolling on the floor..cum ma sa pui asa intrebare? laughing)laughing)laughing)

| esco a răspuns:

Sau u doar voiai sa te lauzi ca ai facut sex oral?

| Gur1tza a răspuns:

Ce intrebare ridicola! mai degraba cred ca ai vrut sa te lauzi! bravo!

| Adriana a răspuns:

Nu!
Ca sa ramai insarcinata trebuie sa ejaculeze in vaginul tau!

| jimmy1823 a răspuns:

Posibil cand v-ati sarutat sa-i fi ramas printre dinti vreo cativa spermatozoizi, de-ai lui sau poate de-ai altuia, ramasi rataciti pe la tine prin gurita...iar apoi cand a bagat botul sa-ti fi intrat in pasarica! laughing

| Alessandraa24 a răspuns:

Nu.tongue.vaginul nu e tot una cu stomacul.Ca sa ramai insarcinata trebuie sa ejaculeze in vaginult tau!big grin

| Andreeaioana123 a răspuns:

Va spun o intplare reală din viața mea eu am avut înainte multe avorturi și nu mai puteam să rămân însărcinată am fost la multi doctori dar mai spus că am probleme și am văzut de acord cu soțul meu sa facem sex oral am înghițit sperma după am făcut sex și a executat în mine și acum sunt mama la o fetiță de 1 an!