| ZapaciLaa a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa. Colegii spun ca si el ma place, dar nu sunt sigura, iar daca il intreb va nega(asa fac toti) laughing. Problema e ca nu pot fi cu el, daca vrea, pentru ca a mai fost un caz de genu' cu 2 colegi si diriga le-a spus parintilor ca erau impreuna si ca cei doi intrau in debara si se sarutau laughing De spus nu pot sa ii spun pentru ca le va spune baietilor cu care sta, ei vor zice tuturor si ceilalti vor face glume pe seama mea. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Buna.
Deci nu stiu te deranjeaza sau nu ce iti spun, dar parerea mea e ca ai doar 11 ani, si ca nu ar trebui sa iti faci probleme din-astea(care oricum sunt banale)la varsta asta.

| pwp a răspuns:

La varsta ta ar trebui sa te gandesti la scoala, nu la baieti happy

| Paty3 a răspuns:

Ete si voi si daca se gandeste la baieti si la scoala in paralel care e problema?straight faceBafta multa. Ai toata viata inainte!

| noname_4196 a răspuns:

Sa stai pe fundu tau ca esti mica, cand parintii o sa fie de acord sa ai prieten atunci poti vorbi cu baiatul despre acest lucru.

| fuzzy a răspuns:

Eu zic sa-ti asculti inima!