| Brioşicazburătoare a întrebat:

Imi place foarte de mult de un baiat dar nu sunt sigura daca ma place.El este foarte prietenos si afectuos cu toata lumea.Ii place de prietena mea, a si recunoscut dar de la un timp nu mai zice asta.Cu mine s-a purtat destul de frumos : mi-a dat geaca lui cand mi-a fost frig,mai face glume pe seama mea,s-a asezat la mine in brate,ma mai ciufuleste,ma mai ia in brate, mi-a cerut telefonul sa se joace si m-a si pupat de cateva ori pe obraz, dar mai eram cu niste prietene si ne-a pupat pe toate.Cand am iesit in oras el s-a asezat langa mine pe banca pentru ca era loc liber si mi s-a parut ca da sa imi zambeasca.Zic mi s-a parut pentru ca in spatele meu mai era o fata si nu stiu sigur la cine s-a uitat. Odata cand o pupa pe prietena mea se uita la mine...nu stiu ce sa cred.Credeti ca ma simpatizeaza si pe mine sau sunt doar gesturi din prietenie? Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El este un baiat dragut, va pupa pe toate, va place pe toate.

| kar1GaNNN a răspuns:

Eu zic ca te place.

| Beccaaa a răspuns:

De acelasi gen de baiat imi place si mie laughing) Pana si situatia e cam similara. Ar trebuii sa astepti un pic, sa te asiguri ca ai avea sanse iar apoi sa te apropii cat mai mult de el, iar dupa poti pune 'marea intrebare'.
Sper ca te-am ajutat!

| MariaMarya85 a răspuns:

Eu, sincer, zic ca te place.
Daca te-ai duce si i-ai zice ca il placi, nu cred ca ar fi rusinos. Nu e de rau sa placi pe cineva.