| GabriellaGabby a întrebat:

Imi place foarte de mult de un baiat dar nu sunt sigura daca ma place.El este foarte prietenos si afectuos cu toata lumea.Ii place de prietena mea, a si recunoscut dar de la un timp nu mai zice asta.Cu mine s-a purtat destul de frumos : mi-a dat geaca lui cand mi-a fost frig,mai face glume pe seama mea,s-a asezat la mine in brate,ma mai ciufuleste, ma mai ia in brate, mi-a cerut telefonul sa se joace si m-a si pupat de cateva ori pe obraz, dar mai eram cu niste prietene si ne-a pupat pe toate.Cand am iesit in oras el s-a asezat langa mine pe banca pentru ca era loc liber si mi s-a parut ca da sa imi zambeasca.Zic mi s-a parut pentru ca in spatele meu mai era o fata si nu stiu sigur la cine s-a uitat. Odata cand o pupa pe prietena mea se uita la mine...nu stiu ce sa cred.Credeti ca ma simpatizeaza si pe mine sau sunt doar gesturi din prietenie? Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Big ego.

| AidaFelnecan a răspuns:

In ziua de azi, din pacate, asta se intampla foarte des. Eu zic sa te apropii si tu de el, petrecand mai mult timp impreuna. I-al si tu in brate, pupal pe obraz, zambeste-i, fii blanda cu el si vezi ce va face dupa acestea.
Sper ca te-am ajutatwinking