| Amalia_7543 a întrebat:

imi place foarte mult de un baiat, care este in fata mea, in banca, si el ma baga in seama, imi zice diverse lucruri, ma face sa rad, etc. Dar el, daca il bag eu in seama, intotdeauna zice ca nu ii place de mine, ca ma uraste, sa il las in pace, sa nu ma mai vada, etc. Nu stiu daca ma uraste sau ma place.
Multumesc de raspunsuri!
P. S. Imi tot zicea ca ii place de o fata din clasa, dar pe ea nu o baga in seama niciodata, plus ca nu se comporta la fel de urat cand il baga in seama.

1 răspuns:
| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Dar, ce îi spui să spună aceste lucruri?
" intotdeauna zice ca nu ii place de mine, ca ma uraste, sa il las in pace, sa nu ma mai vada, etc."
Cred că are un motiv anume pentru care zice aceste lucruri, deci...