| NoNameexd a întrebat:

Hey TPU.M-am transferat la alt liceu.Și de la început,nu prea mă cunoșteam cu nimeni, bineînțeles.Acum mă înțeleg bine cu toți.Dar am observat că un băiat de la mine din clasă care stă chiar în spatele meu și ne înțelegem foarte bine,se comporta diferit, față de cum se comporta la început.Este foarte atent la tot ce fac,cu cine vorbesc și este atent la tot ce zic eu.Îmi arată în ore tot felul de chestii,se uită la mine insistent,mă întreabă multe lucruri,stă mereu prin preajma mea,se bagă-n seamă,ne "cicălim",când vorbește cu colegul lui de bancă despre fete, se uită la mine să vadă ce zic sau ce fac.Pe celelalte fete,nu le prea suportă,sau cel puțin nu se comportă cu ele cum se comportă cu mine. Fetele din clasă-mi zic că se observă clar că mă place,dar nu știu ce să cred.Mă gândesc să nu se poarte așa doar din simplă amicie,sau doar să vadă dacă-l plac și eu.Voi ce credeți? Ps:Îmi pare rău că a trebuit să citiți atât, dar am nevoie și de alte păreri.Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GmVenNo a răspuns:

Eu zic ca e MORT dupa tine! happy

| NoNameexd explică (pentru GmVenNo):

Chiar nu știu ce să cred.El este și genul de tip mai "arongant" ca să zic așa.Sau cel puțin așa vrea pară.

6 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Parerea mea e ca impulsul de atractie fata de o persona nu trebuie sa aiba etape premergatoare-Daca iti place o fata din start iti place si gata.Cat despre Baiatul asta e clar ca te place-si nu mai te complica cu faze ca era amic si ca nu se poate asa de brusc -uneori ai tendinta daca vezi o fata draguta chiar si in Park sa mergi la Ea si sa o intrebi daca vrea sa fiti impreuna -e acea atractie pe moment pe care baietii o simt dar fetele o au mai rar!

| Mihaela1964 a răspuns:

Te place...de ce nu-l intrebi despre tratamentul diferentiat de care ai parte...

| NoNameexd explică:

Vă mulțumesc tuturor de răspunsuri.V-am dat vot la ceilalți.

| abcde12345 a răspuns:

S-a indragostit whistling

| 3msec a răspuns:

happy Te place.Suta la sutawinking