| alinutza_9952 a întrebat:

imi place un baiat care are prietena.dar credeti-ma. face misto de ea..nu o place isi bate joc de ea..intre noi doi a fost ceva.dar l-am lasat balta de prea multe ori..si s-a saturat. Vreau sa il recastig. Va rog ajutati-ma!

9 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

S-a cam saturat baiatul de tine, iar il vrei apoi nu, apoi da si apoi ba. Vorbeste cu el. Zi-i ce simti poate te accepta poate nu. Bafta!

| neutrino a răspuns:

Urat caracter ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca de ea isi bate joc, poate face si cu ea la fel.
Iar daca tu te schimbi asa repede, el nu mai stie ce sa creada si s-a saturat de "joculetele" tale.
Daca vrei sa il recastigi, invita-l la o plimbare intr-un parc si incearca sa il saruti. Daca te refuza, inseamna ca nu te mai vrea.
Daca nu se opune sarutului, deja l-ai recastigat!winking

Bafta!

| Chriistos a răspuns:

O sa faca misto si de tine daca o sa fiti impreuna.

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Te sfatuiesc sa ii da-i pace si sa vb cu fata aia ca isi bate joc de ea daca nu are ochii sa vada singura

| Reginald a răspuns:

Isi va bate joc si de tine! Nu are rost sa-l recastigi. Dar daca chiar vrei sa-l recastigi, fi tu insuti, altfel n-are rost.

| sebilici a răspuns:

Ce bine imi pare! Aviz fetelor nehotarate si care isi bat joc de baieti. Sper ca intr-o buna zi sa fiti si voi jucate pe degete! Va pup!

| lilianscollection a răspuns:

Pentru a-l recastiga. ar trebui sa observe el ca tu te-ai schimbat. poate se teme ca l-ai lasat balta de multe ori. ceea ce probabil i-a afectat increderea in tine si in intentiile tale fata de el. Daca te place, se va intoarce la tine cu siguranta. iar in situatia aceasta problema iese cu fata respectiva doar pentru a te face geloasa. sper ca te-am ajutat. Good luck. si pe viitor. apreciaza ce ai langa tine, pana nu este prea tarziu.

| RadVlad a răspuns:

Fi curajoasa