| Lollipop_4572 a întrebat:

:*Buna! in ce zone se excita baietii cel mai tare?batting eyelashes
fara mijtouri

Răspuns Câştigător
| ionela22 a răspuns:

Depinde de barbat.Conteaza mult comunicarea intr-o relatie sa va spuneti de la inceput ce va place si ce nu va place unu la altul. Zonele unde se excita sunt:sarutari pe gat lobul urechii, pe piept, atingeri in zona intima etc.Insa mai bine discuti cu partenerul despre ce ii face placere.

10 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Banuiesc ca-n zona gatului se excitata atat femeile cat si barbatii! Apoi,incearca sa cobori in jos sarutandu-l tandru si atingandu-l cu sanii...iar cand ajungi in zona intima,saruta tot ce poti,va fi intr-al noualea cer! Te va ajuta,te va si ghida ca sa te descurci mai bine! Oricum, daca sunteti un cuplu, nu aveti ce sa ascundeti unul fata de celalalt!

| XK a răspuns:

Depinde mult de baiat, incerca: abdomenul, spatele, zona "interzisa", gatul

| Baby a răspuns:

Pai tu unde crezi? Din cate stiu eu era: urechea, gatul, la unii coapsele, si dupa mai jos. ma rog stii tu laughing
Dar depinde de fiecare baiat in parte. Poate la unul ii place sa il saruti pe gat si la altul ii place sa ii atingi piciorul. Incearca si tu si vezi ce merge si la care atingere reactioneaza cel mai bine

| Adriano_3072 a răspuns:

Asta variaza la fiecare persoane. Nu exista o "zona" anume asa ca foloseste-te de metoda : Incercare- Eroare laughing

| MihaCool99 a răspuns:

In zona buriculuiwinking

| MihaCool99 a răspuns:

In zona gatului.scz

| daminushh a răspuns:

In zona penisului! Si nu e misto, baietii chiar au penis! straight face

| Maya23_1133 a răspuns:

Incearca-le pe toate si iti vei da seama ce ii place mai mult. happy [asta daca e prietenul tau, si doar cu el faci dragoste]... Fiecare barbat are punctul lui, iar tu trebui sa-l gasesti pe al prietenului tau. happy bafta si ai grija de tine!

| ozana_6012 a răspuns:

La sfarcuri in general

| Frelix a răspuns:

I-al in brate si totul e ok