| deutss a întrebat:

Cum se excita baietii? prin ce fel de atingeri? in ce zone mai ales in afara de_____(intelegeti voi)

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey stiu sigur ca ei innebunesc daca ii mangai cu unghiile pe abdomen usor. Fa-l sa creada ca vrei sa mergi cat mai jos cu mana. Nu rezista la asa ceva! Apoi, ar mai fi zona coapselor...tot asa, sa-i pacalesti ca vrei sa ajungi mai sushee hee
Te asigur ca nu dai gres cu asa cevahappy

| Anca a răspuns:

Doh sex in 3.
Cand mi se spune mie asa ceva, replica mea este : Da iubire, cum sa nu. Tu, Eu si inca UNU laughing)

Barbatii vor sex in 3, dar cu inca UNA. E clar ca se gandesc doar la ei, nu? laughing)

| daniDeeDee a răspuns:

Gat, ureche...

etc.

suntem morti. tongue (cel putin eutongue)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In spatele urechii satngi si poti sa il saruti pe spate pe abdomen pe gat si mai ales baietilor le face placere sa ii saruti cat mai senzual sa ii musti buzele sa i le sugi si chiar sa introduceti in jocul vostru si fructe, ciocolata sau chiar gheata asta ii inebuneste (cel putin pe ubytul meu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul meu se excita foarte tare daca ii soptesc chestii hot la urechewinking. sau sa`mi simta respiratie pe gat thinking fii inventivahappy. oricum. pun si eu intrebarea pe care a pus`o toata lumea : de ce vrei sa-l exciti daca nu vrei sa faceti sex. ceea ce vrei sa faci tu e petting. si e ok daca el stie ca nu v-a primii nimic mai mult happy. anunta`l si vezi cum v-a reactionahappy. good luck!

| justperverse a răspuns:

O limbutsa pe spate! Gatul, pe burta!