| denysa a întrebat:

Unde se excita baietii cel mai tare?

8 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Usor zgariat pe spate! si ceva asemanator ca la voi! sa nu fi salbatica! succes smug

| justfreelove a răspuns:

In buzunartongue. Baga-i mana in buzunar sa vezi ce repede se excita laughing

| Myst3ry a răspuns:

Depinde de fiecare persoana in parte. de obicei pe spate si pe gat. dar sunt si baieti diferiti.

| jimime a răspuns:

Depinde de persoana, dar in general pe gat, umeri si pe spate. La mine cel putin e pe spate, pe antebrat si in zona buricului.

| rony a răspuns:

Justfreelove...mai ales daca are buzunarul rupt.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

De obicei in pat, da se pot gasi si unele locatii mai... exoticebig grin

| Joker1958 a răspuns:

Depinde de fata ca daca e urata nu se intampla nimichee hee daca e "buna" si provocatoare peste tot devil