| anonim_4396 a întrebat:

La cat timp apare candida de la contactul cu aceasta? De exemplu daca o iei de la partener sau de la o toaleta.
Daca ii faci sex oral iubitului, iar el are candida genitala, tu faci bucala sau vaginala?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| policewoman16 a răspuns:

Candida apare cam la cateva zile, sau o saptamana-doua, depinde de sistemul tau imunitar. Fiind fata si fiind sensibila, risti sa iei candida si vaginala desi e vorba despre un oral. Bucala nici nu mai vorbim... ai grija, evita totusi sexul oral si normal pana cand el se trateaza si scapa de asta pentru ca se ia foarte usor si e foarte neplacut

| anonim_4396 explică (pentru policewoman16):

In primul rand, multumesc pentru raspuns. Ideea este că bucala nu am facut... doar vaginala. Am inteles ca apare si din alte cauze

| anonim_4396 explică (pentru policewoman16):

In primul rand, multumesc pentru raspuns. Ideea este că bucala nu am facut... doar vaginala. Am inteles ca apare si din alte cauze.

| Gan3ji a răspuns:

Te doare acolo jos?