| Kydutsa a întrebat:

M-a durut in partea dreapta si am fost la spital. acolo mi-a zis ca am o apendicita usoara. a vin peste 2 zile sa ma operez. Asta se intampla luni. Azi m-a durut putin mai tare si mi-a venit si menstruatia. Am apendicita sau era doar de la menstruatie?x_x PS: nu sunt proprietara contului.

Răspuns Câştigător
| CiprianTPU a răspuns:

Am fost si eu operat de apendicita. Nu este o chestie care trebuie neglijata. Eu am avut niste dureri foarte mari si am fost nevoit sa ma duc de urgenta la spital. Stai linistita ca operatia nu o sa doara, doar un pic cand iti face anestezia locala. Dupa operatie vei avea un disconfort cam doua saptamani si apoi toate lucrurile vor fi ok. Bafta multa! Iti reamintesc, du-te si te opereaza ca nu e de glumit, daca stai acasa poti da in peritonita si e destul de grav.

1 răspuns:
| St3fU a răspuns:

E de la apendicita evident. Du'te la dcotor sa te operezi atunci cand ti'a spus, ca sa nu se agreveze situatia.