| pna a întrebat:

Buna ma numesc mihai am 22 de ani ma comfrunt cu o problema de natura sexuala in urma cu mai bine de 1 an am avut o relatie scurta cu fata mai mica cu 2 ani ca mine,arata destul de bine si era o fata inteligenta,dar am trait o,,drama,, ei bine nu am putut sa ma culc cu ea din motive nici eu nu stiu:inhibitie,stres, oboseala; nu a mai functionat motorul, ei bine a 2-a oara nu a mai existat ocazia si ne-am despartit cu un schimb dur de replici, am mai cautat-o dupa 9 luni ne-am intl am vb doar atat, in acest timp eu am avut contacte sexuale cu 3 femei,ea a avut o relatie mai lunga dar din ce am auzit s-a despartit de acel barbat,,,tot acest timp nu mi-a iesit din cap,nopti intregi am avut cosmaruri ca nu puteam sa fac sex cu femei si asa mai departe,,,atat ea cat si eu eram foarte orgoliosi avand in vedere ca ne-am jignit,pentru mine acea fata a reprezentat o umilinta :ea a vrut iar eu nu am putut,nu era o fata de refuzat,,, mi-am propus sa fac tot ce imi sta in putinta sa ajung sa fac dragoste cu ea,, ce credeti e obsesie sau ceva trecator? as avea nevoie de raspunsul dvs.

Răspuns Câştigător
| Mussette a răspuns:

Obsesie.
Orgoliu.
Vrei sa-ti arati si sa-i arati ca poti si cu ea.

9 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Esti tampit,

| pna explică (pentru paulthegame):

Cum ai ajuns tu la concluzia asta,,,, am pretentia sa-mi raspunda la intrebare cineva care a mai trecut prin astfel de situatii, nu virginii ca tine

| Mussette a răspuns:

Multumesc pentru funda! big grin

| pna explică (pentru Mussette):

Minunea s-a intamplat,,, intr-un final fericit am intrat din nou intr-o relatie cu ea si am facut dragoste

| Mussette a răspuns (pentru pna):

happy

| msKat a răspuns:

Pai cred ca e obsesie... vad ca nu prea ai iubit-o... daca o iubeai nu erai cu alte 3 fete. deci tu vrei sa fii cu ea doar pentru sex. deci ai grija sa nu ranesti fata. sad

| pna explică (pentru msKat):

laughing nu e genu de fata sa fie ranita din asa cevahee hee,,,, nu a fost vorba de iubire,, a fost o relatie scurta,,,

| msKat a răspuns:

Eu zic sa incepi sa o recuceresti. BAFTA

| pna explică:

Credeti ca ar trebui sa-i zic si ei ce v-am zis dvs,,, sau sa incerc sa o recuceresc din nou? nu ma voi da batut niciodata?