| gesonia a întrebat:

Buna ma poate ajuta si pe mine cienva cu o parere pentru ca eu sunt putin confuza nu stiu ce sa mai cred.Am cunoscut un baiat ne intelegem super ok iar dupa un timp iam spus ca eu nu il pot vedea ca un amic in felul in care se poarta cu mine si sa imi spuna ce are de gand.El a spus ca nu sunt o amica pentru el, sunt ceva mai mult doar ca mai bine lasam timpul... timp de 3 saptamani tot ne-am vazut si ne-am comportat ca si iubiti dar acum de sarbatori fiecare a mers la el in oras si de cand e plecat nu prea ma mai baga in seama, nu mai imi scrie nu imi acorda de loc atentie parca nu as exista.Ce sa cred ma place cu adevarat (pentru ca atunci cand ne vedem se comporta super ok cu mine ca si cum am fi iubiti ), prin fapte imi arata ca tine la mine si ar vrea sa fie cu mine pentru ca mi-a tot batut un

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

A mers acasa, e cu familia, e normal sa nu aiba acum atata timp pentru tine, pe ei (probabil) nu i-a vazut de mult timp. Daca iti dovedeste ca te place cel mai probabil asa si este. Daca inca il placi da o sansa relatiei! Bafta!

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Uite, daca te place,se va comporta ok in ambele situatii, si cand va vedeti, si cand nu va vedeti. Deci nu e bine sa nu te bage in seama, pentru ca daca ai fi importanta pentruel, isi va face timp macar 2 minute sa te caute. Lasa-l in pace, nu il mai cauta si tu, si poate o sa faca el ceva. Daca nu, inseamna ca nuera pentru tine.