| A0n1mUL a întrebat:

Fetelor dc nu lasati baieti sa va atinga pe fund? sa va mangaie?
cum va place sau ce ar trebui sa faca un baiat ca sa nu ziceti ia mana!

Răspuns Câştigător
| lenutza001 a răspuns:

Fetele sunt niste fire foarte sensibile si atunci cind baetii le ating ele isi esa din minti si se gindesc in gindul lor ce va zice lumea sau colegele de clasa daca am sa-l las un baiat sa ma atinga fara a avea nici o relatie cu el! SE RUSINEAZA sau sunt prea copile sa inteleaga ce inseamna acest gest(a pune mina la fundul unei fete)

| Mann02 a răspuns (pentru lenutza001):

Prima jumate a ta de raspuns sunt impresii... partea cu rusinatul si neintelesul e adevaratawinking

| lenutza001 a răspuns (pentru Mann02):

Ma bucur!

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,una e cand o fata are o relatie cu un baiat si el o atinge pe fund si alta e cand unul cu care nu ai nicio treaba,te pipaie si una alta.E normal sa nu accepti chestia asta, in plus daca o fata permite tuturor sa faca acest lucru, de obicei lumea isi face o parere proasta despre ea ca se lasa la oricine.Si nici mie nu mi-ar conveni sa ma atinga unu pe fund, sani, sau stiu eu unde daca nu am treaba cu el.In schimb e altceva cand ai un iubit si atunci ii permiti pentru ca esti cu el si doar lui ii dai voie.

| Scarlettt a răspuns:

Suntem totusi fete nu curve.Ce intrebare de copil disperat straight face