| OtiliaVanesa a întrebat:

mai un pic e ziua prietenului meu...si nu stiu ce cadou sa-i fac:-s vreau niste idei, va rog.multumesc!

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Un dildolove struck

| Đϋffγ a răspuns:

Buna,depinde de preferintele lui, tu sti cel mai bine ce ii place.Eu iti dau cateva ideei.
Poti sa ii iei un ceas de mana,un tricou,un parfum care sti ca ii place,o bratara sau lant,plus poti sa ii faci o felicitare in care sa ii declari cat de mult il iubesti si sa ii urezi un calduros la multi ani.
Eu zic ca gestul conteaza,daca e din partea ta cred ca orice ii faci cadou ii va placea,variante sunt multe,in functie de cum iti permiti si cum vrea el. POti mai pe ocolite sa afli ce si-ar dori, sau poti sa ii dai diferite obiecte care sa ii aduca mereu aminte de tine, etc.
Eu zic asa dintre toate ca un ceas de mana e bun daca nu i-ai dat pana acum.Pt ca il poarta pe mana,e si practic si ii si aminteste de tine, ceasul il poate pastra mereu ca amintire.
Totusi, cred ca prezenta ta e cea mai importanta pentru el. happy

| ForeverWarrior a răspuns:

Un parfum ar merge

| bebem a răspuns:

Aceeasi dilema o aveam si eu acum cateva zilehappy pai nu stiu ce ai putea sa ii faci cadou, daca as avea mai multe detalii despre ce ii place sau ce varsta are, ce cadouri i-ai mai facut pana acum ca sa stiu ce idei sa-ti dau. de exemplu eu i-am facut iubitului meu un tablou pentru ca imi place sa pictez si ma pricep la asta. m-am uitat la o poza cu noi doi si am facut un desen pe care l-am inramat. a iesit super si imi pare bine ca primul tablou o sa il dau luihappysi i-am mai luat un lantisor de argint dar daca imi mai dai ceva detalii poate imi vine vreo idee

| OtiliaVanesa explică:

Are 30 d ani, nu e foarte pretentios(nu poarta lanturi, bratari) ceasuri poarta insa are un ceas foarte scump si eu nu`mi permit sa-i iau altul la fel de scump laughing)