| karminuta a întrebat:

Mie imi place de un baiat vare ma place. Stiu asta pentru ca mi-a spus azi la scoala. El mi-a spus cand ma duceam sa ma joc voley si m-a prins din urma si mi-a zis: sti ca te iubesc nu? si nu am mai apucat sa ii zic nimic si cand am ajuns la voley i-am zis: la fel. Nustiu daca ma inteles da na, nu asta e adevarata problema! Problema e ca el( asta am auzit-o de la o prietena) cica tot incearca sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el. Na si eu vreau, dar am auzit de la cineva cine a fost cu el ca prima data se tot tine dupa tine si dupa aia vede alta fata si nu prea te mai baga in seama si ca te minte, na nu stiu ce sa cred m-am gandit s il testez sau nu stiu spunet-im ce sa fac, am nevoie mare de ajutor!

3 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Poila inceput, inainte sa zici"da vreau" va trebui sa-i zici ca va trebui sa accepte anumite conditii daca vrea sa stea cu tinewinking

| iulya_9118 a răspuns:

Buna.asa sunt baietii de obicei.dar se schimba cand e vorba de o fata pe cr o iubeste cu advwinking. crede-ma daca te va iubi f mult nu iti va face asta. poate pe ea nu a iubito si de asta i-a facut asa.ee asta e ce va fi va fi.o sa vezi.incearcawinkingincercarea moarte n-are:*. succes:X:*

| purplebutterfly a răspuns:

Ce dragutlove strucklove strucklove struck
fa ceea ce simti, nu ai nimic de pierdut big grin daca si tie iti place de el :d