| Csf15051998 a întrebat:

Buna,o prietena m-a rugat sa intreb asta
"Iubitul meu are 20 de cm la 16 ani, e normal?"

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa mai creasca. E bun de dus la circ.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bai, inaltimea normala e de cam 160-170 la 16 ani

| Violleta2022 a răspuns:

Tinand cont ca 15 cm este considerat un penis mediu, da, este normal atat cat il are, mai important este sa stie sa-l foloseasca pentru a stafisace cu el.
Mai important la penis este grosimea lui, nu lungimea!
Avand un penis lung, dar subtire este la fel de nasol, ca avand un pensi mic, ca nu pot satisface vaginal.

| Violleta2022 a răspuns:

Inca ceva:
Daca prietena ta vrea sa fie sigur satisfacuta, spune-i sa-si ia un iubit cu sula mare, nu un pigmeu! :))
Sau...o fii vorbit de iubitul ei, vibratorul?!

In orice caz, la 16 ani, baiatul ala si-a masurat pensiul de la gaura fundului, nu cu rigla peste el, asa cum ar fi normal, ceea ce-l face evident mincinos.
Uite aici modul normal de a masura penisul:
http://www.penimaster.ro/masorlung.html

| mihai69 a răspuns:

Radio Erevan răspunde: nu, nu e normal! Cum să ai un iubit atât de scund?!? E pigmeu?

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| MihaiNicu23 a răspuns:

E un pic cam mult la 16 ani pentru ca marimea medie a penisului la barbati este de 12, 7 cm in tara noastra, si e foarte posibil ca pana la 19 ani sa ii mai creasca putin.

| mihai69 a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Nu scrie că e vorba de penis, ci de iubit! sau... o fi iubită doar a penisului?!? rolling on the floor

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Nu am idee de unde scot astia media tarii. Si eu stiu ca e 14 media. Deci nu e cine stie ce, (am vazut mai mare de atat )

| Dudu143 a răspuns:

Da este normal!