| FlowerPower8 a întrebat:

Buna, o sa trec direct la subiect. Am iesit afara sa-mi iau ceva, dupa m-am intors acasa iar zona mea intima a inceput sa ma manance(sunt fata). E posibil sa raman insarcinata? nu am avut niciodata un contact sexual. Si sunt putin speriata.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil să fie reacțiile adverse de la prea multă prostie.

| vocea a răspuns:

Esti o idioata

| SG1995 a răspuns:

Da esti Madonna gata sa-l nasca a doua ora pe Mesia. Serios acum, spune-i maica-ti ca ai facut o iritatie acolo jos, probabil o sa trebiasca sa te dai cu crema sau ceva de genul.

| AlexandruInu a răspuns:

Ahahahhahah bai, nu cred asa ceva, am trait sa o vad si pe asta pfai. Fetit-o daca nu ai avut niciodata contact sexual, cum naiba vrei tu sa ramai insarcinata?! Poate au dat hormonii in tine.Tu ai 10 ani!? Stai tu linistita.

| NameInUse a răspuns:

Mai tunde-te acolo jos

| MULLER96 a răspuns:

Daca esti sfantariea antunci da, dar daca nai avut nici odata sex atunci stai linistinta nu esti insarcinata si problema e in altceva.

| Nemessys a răspuns:

,, Este posibil sa raman insarcinata? nu am avut niciodata un contact sexual".
Daca intrebarea asta e pusa la misto, e chiar buna. daca nu este pusa la misto, nu esti insarcinata, esti proasta!

| m1dn1gh7 a răspuns:

Bună.
Spre surprinderea mea, tu ai întrebat dacă e posibil să fii însărcinată pentru că te mănâncă jos, şi ţi s-a răspuns că ești proastă. Singura parte bizară e surprinderea mea, încă lucrez la asta.
Bun, on topic: Însărcinată nu ești. Ca să fii însărcinată, e nevoie de un contact sexual între tine şi un băiat. Atâta timp cât nu există, nu-ţi fă probleme din punctul ăsta de vedere.
În schimb, ești mică. Şi neinformată. Pentru mai multe detalii, discută cu mama ta, bunica, sora mai mare, sau cu o persoană apropiată ţie care să te lămurească.
Mult bine, copilaş!

| FlowerPower8 explică (pentru m1dn1gh7):

Bun nu prea am vrut sa par de 10 ani, am 16 XD. Prin intermediul acestei intrebari am vrut sa ii arat unei fete de 11 ani( btw asta e contul ei) ca nu se intampla nimic. Ii era rusine sa scrie asa ca am ajutat-o. Stiu ca suna foarte, poate chiar foarte ciudat fiindca sa fiu sincera si mie mi-a picat fata cand m-a intrebat. Insa apreciez pe langa toata discutia asta, ca mai exista persoane care nu sar la a jigni, sau cv de genu'.
Oricum iti multumeste!

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru FlowerPower8):

Haha, okay, cu drag!

| Emilian65 a răspuns:

Cum sa ramai gravida daca nu ai avut niciun act sexual? Se poate ramane gravida daca un baiat te pentreaza in vagin si ejaculeaza acolo, in perioada fertila.

Răspuns utilizator avertizat