| byapiki a întrebat:

E posibil sa raman insarcinata fara sa fi avut contact sexual? Precizez ca sunt virgina.

22 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Prea putine detalii ai dat.
Ce ai facut de crezi ca poti ramane insarcinata fara contact sexual? fiind si virgina.
Revin-o cu ceva detalii.
O seara bunahappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai fi al doilea caz de conceptie imaculata

| mihai69 a răspuns:

Te cheamă cumva Maria? dacă da, atunci ar putea fi posibil.
Mai sunt și alte posibilități, în funcție de care e posibil ca un spermatozoid viu să poată fecunda un ovul de-al tău in vivo.

| Emilian65 a răspuns:

Nu. Pentru ca nu exista samanta care sa fecundeze ovulul.

| sofisis a răspuns:

Depinde foarte mult ce ai facut...

| gemeni6226 a răspuns:

E posibil prin joaca sexuala, adica nu te-ai deflorat dar penisul a fost in apropiere.Asa a venit pe lume fata mea.Nu am fost deflorata dar tot faceam incercari si probabil sperma a reusit sa intre chiar daca organul masculin nu a intrat era doar la intrare.

| cristi10grei a răspuns (pentru gemeni6226):

Sa inteleg ca nici tu nu ai fost penetrata si a venit asa in fuga sperma in vaginul tau :O interesant si cand ai nascut erai virgina nu-i asa?

| gemeni6226 a răspuns (pentru cristi10grei):

Da...doctorul m-a strapuns cu degetele inainte sa nasc.Nu a fost putin sa imi iau curajul sa zic adevarul m-am asteptat la reactii adverse dar adevarul asta e indiferent daca se ride de mine sau nu sunt crezuta.

| cristi10grei a răspuns (pentru gemeni6226):

Nu radem de tine eu unul nu rad! dar sincer e suspect rau de tot de crezut e greeu asa! si ma intreb daca penisul nu te-a penetrat nu inteleg ejacularea cum de a ajuns in vaginul tau, ca se mai aud mitur ca se pote lasa gravida numai daca atince un pic vaginul gata unul la o mii si sa fi virgina si gravida suspect ori cum e secretul tau poate nu vrei sa povestesti

| gemeni6226 a răspuns (pentru cristi10grei):

Pai da, daca tot am intrat in hora atunci o joc pina la capat.M-am maritat virgina pentru ca pe timpul meu (am 53 de ani)inca era apreciata sa te mariti virgina.Deci m-am maritat asa, sotul nu ma grabea am ajuns si noi la mare in voiaj de nunta, si el tot incerca dar nu reusea pentru ca pe mine cind era sa...incepeam sa urlu de durere.Si eu doream sa se intimple ca deja aveam 27 de ani imi doream copii dar cum dorea sotul sa faca ceva eu nu il lasam ca ma durea cum incepea sa imi apese mai tare intrarea.Si atunci a exclamat:doara n-o sa-mi violez sotia! eu in ultima seara am vrut sa ma imbat chipurile poate imbatata nu o sa simt durerea, dar de imbatat asa am reusit ca m-i s-a facut rau si am vomat si nu a mai iesit nimic.Asta a fost in august.Am venit acasa tot faceam incercari dar niciodata nu il simteam inauntru si si el era dezolat ca nu merge.Si totusi intr-o aprilie am inceput sa vomit in fiecare zi dimineata.Am povestit la mama ca ce o fi, la care ea ce o fi ce o fi...o sa ai un copil! La care eu tare mult m-am bucurat numai nu am inteles cum s-a intimplat.Pe vremea aceea (1990)nu era internet nu era de unde sa ma informez sau sa schimb pareri cum se poate schimba astazi pe facebook sau pe internet, erau doar reviste.Am scris eu la o revista de femei o scrisoare la rubrica medicala sa fiu ajutata sa inteleg cum s-a intimplat si cum o sa nasc virgina dar nu am primit nici un raspuns. Cert e ca domnisoara s-a nascut fara probleme, in ianuarie va avea 25 de ani.

| cristi10grei a răspuns (pentru gemeni6226):

Puf mare chin pe voi cata chinuiala pe o deflorare happy happy cam interesanta povestea ta dar ma faci sa zambesc in acelasi timp happy cum sa te chinui ata sa faci o deflorare unei virgine daca era vorba de o zi sau 2 mai spune-i dar e vorba de ceva timp si fara reusita :O

| gemeni6226 a răspuns (pentru cristi10grei):

Nu pot sa-ti raspund privat ca nu ma lasa ca sunt inca junior aici, dar stiam sa-ti raspund dar sa lasam trecutul, sotul meu e mort de 5 ani sa-l lasam sa se odihneasca in pace.Si el a fost virgin ca si mine si nu s-a priceput.

| cristi10grei a răspuns (pentru gemeni6226):

Si de ce nu te-ai refacut viata happy tinerica esti inca in putere happy happy lasa e bine ma bucur ca ai povestit povestioara ta

| grab a răspuns:

Daca ai facut si precizarea ca esti virgina, mai ai de precizat unde se afla organul sexul barbatesc si ce actiuni ai intreprins impreuna cu ascesta. altfel asa din aer si fara penetrare... mai greu, nici hepatita nu se ia.

| pufulescu a răspuns:

Posibil este, ceva de genul un caz la 10 milioane. Mai spune niste detalii, ce s-a intamplat exact, poate te lamureste cineva de aici. Sunt destui useri care se pricep.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai fi prima. cica "maica domnului" a ramas la fel insarcinata, cu puterea mintii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai

| Gunoi a răspuns:

Se poate prin înseminare artificială

| cristi10grei a răspuns:

Da maicuta domnului a ramas la fel daier dumnezeu sanatate impreuna cu isus sa nu o lase la greu! poate ai fi o sfanta ceva :O. ai grija nebunatica mica sa nu ajungi moste sa venim s ate sarutam

| CezarinaLunaria a răspuns:

Atunci de ce l-a făcut D-zeu pe bărbat? Să îl țină de bibelou? Unii aveți nevoie de multă educație de genu că cine știe ce o să fie pe viitor.

| sparkyy1990 a răspuns:

Nuuuu! doar daca ai fost ajutata de un mascul sa faca treaba laughing)

| beellaa a răspuns:

Nu draga. nu ai cum. atata timp cat nu ai facut sex neprotejat si sa.si de.a partenerul drumul in tine nu ai cum sa ramai. pup :*. funda? happy