| FlowerPower8 a întrebat:

Buna, o sa trec direct la subiect. Am iesit afara sa-mi iau ceva, dupa m-am intors acasa iar zona mea intima a inceput sa ma manance(sunt fata). E posibil sa raman insarcinata? nu am avut niciodata un contact sexual. Si sunt putin speriata.

12 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cum sa ramai gravida daca nu ai avut niciun act sexual? Se poate ramane gravida daca un baiat te pentreaza in vagin si ejaculeaza acolo, in perioada fertila.

| SG1995 a răspuns:

Da esti Madonna gata sa-l nasca a doua ora pe Mesia. Serios acum, spune-i maica-ti ca ai facut o iritatie acolo jos, probabil o sa trebiasca sa te dai cu crema sau ceva de genul.

| Nemessys a răspuns:

,, Este posibil sa raman insarcinata? nu am avut niciodata un contact sexual".
Daca intrebarea asta e pusa la misto, e chiar buna. daca nu este pusa la misto, nu esti insarcinata, esti proasta!

| vocea a răspuns:

Esti o idioata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil să fie reacțiile adverse de la prea multă prostie.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Bună.
Spre surprinderea mea, tu ai întrebat dacă e posibil să fii însărcinată pentru că te mănâncă jos, şi ţi s-a răspuns că ești proastă. Singura parte bizară e surprinderea mea, încă lucrez la asta.
Bun, on topic: Însărcinată nu ești. Ca să fii însărcinată, e nevoie de un contact sexual între tine şi un băiat. Atâta timp cât nu există, nu-ţi fă probleme din punctul ăsta de vedere.
În schimb, ești mică. Şi neinformată. Pentru mai multe detalii, discută cu mama ta, bunica, sora mai mare, sau cu o persoană apropiată ţie care să te lămurească.
Mult bine, copilaş!

| FlowerPower8 explică (pentru m1dn1gh7):

Bun nu prea am vrut sa par de 10 ani, am 16 XD. Prin intermediul acestei intrebari am vrut sa ii arat unei fete de 11 ani( btw asta e contul ei) ca nu se intampla nimic. Ii era rusine sa scrie asa ca am ajutat-o. Stiu ca suna foarte, poate chiar foarte ciudat fiindca sa fiu sincera si mie mi-a picat fata cand m-a intrebat. Insa apreciez pe langa toata discutia asta, ca mai exista persoane care nu sar la a jigni, sau cv de genu'.
Oricum iti multumeste!

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru FlowerPower8):

Haha, okay, cu drag!

| NameInUse a răspuns:

Mai tunde-te acolo jos

| AlexandruInu a răspuns:

Ahahahhahah bai, nu cred asa ceva, am trait sa o vad si pe asta pfai. Fetit-o daca nu ai avut niciodata contact sexual, cum naiba vrei tu sa ramai insarcinata?! Poate au dat hormonii in tine.Tu ai 10 ani!? Stai tu linistita.

| MULLER96 a răspuns:

Daca esti sfantariea antunci da, dar daca nai avut nici odata sex atunci stai linistinta nu esti insarcinata si problema e in altceva.

Răspuns utilizator avertizat