| Banari_Caterina_1992 a întrebat:

pe 9 decembrie am avut ciclu, dar pe 21-24 decembrie am facut sex neprotejat cu sotul meu. Spuneti-mi va rog sunt sanse sa ramin insarcinata? dau funda...

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

La urgente o analiza de sange/urina.
Mult nu mai ai de asteptat..nimic nu se face peste noapte.

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pe 4 decembrie ai postat o intrebare in care ziceai ca esti insarcinata deja si doresti sa afli sexul fatului.
Acum zici ca ce sanse ai sa ramai insarcinata.
Unde este adevarul?
Fa un test de sarcina dupa 14 zile si asa vei afla daca esti o ba insarcinata
Craciun fericithappy

| Banari_Caterina_1992 explică (pentru caramela):

Buna, credeam ca sunt insarcinata, testul mi-a aratat 2 liniute, a doua mai pala, dar era test falls pozitiv.dar vrem foarte mult un copil.si crede-ma ca nu mai am rabdare sa astept 14 zile...

| Banari_Caterina_1992 explică (pentru caramela):

De aceea vreau sa stiu daca sunt sanse sa fi ramas insarcinata...

| Banari_Caterina_1992 explică (pentru caramela):

Bine, mersi mult pentru raspuns.

| caramela a răspuns (pentru Banari_Caterina_1992):

La urgente o analiza de sange/urina.
Mult nu mai ai de asteptat..nimic nu se face peste noapte.

| LaLaura a răspuns:

Buna.
Da, ai sanse destul de mari deoarece perioada de ovulatie, adica cat esti tu ferila a fost pe 22 decembrie.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU avem de unde să GHICIM în ce perioadă erai mai fertilă :(

Şansele de a rămâne însărcinată DEPIND de foarte multe aspecte...

Vezi mai multe detalii în răspunsurile pe care ţi le-am dat anterior...

Toate cele bune.

Sărbători Fericite!
http://i.imgur.com/1e0N7Bl.jpg

http://i.imgur.com/2q6KoEi.jpg

| Fatamuntilor a răspuns:

Fa un test de sarcina la 21 de zile de la contact si vei afla!