| denysame a întrebat:

BunahappySa va zic ce am patitrolling eyes. Ieri am fost la o nunta cu toata familiaa rolling eyes. Iar acolo era un baiat dragut:X ne uitam incontinu' unu'la celalalt.Mnho stytzy la nunta se dansaza logic Eu cu fratele'meu(vitreg) am mers sa dansam mha. Iar el statea si se uita la mine incontinuuhappy Au pus o melodie populara si pe mine m-a luat de mana mama mea(vitrega) cu fratele meu(vitreg) sa dansam.rolling eyes. Si el a venit singur sa dansam acolo(era o hora) se tineau de mana cu toti dar nu il tineam de mana pe el.In timp ce dansam ne uitam unu la celalat(eram fata'n fata). eu mai timida cand ma uitam la el nu se uita la mine. iar el cand se uita la mine asa de "rusine" mi'era incat intorceam capusad El statea la celalta masa eu eram la masa nr 8 el la masa nr 9 eram aproape fata'n fata pe diagonala.La sfarsit cand s-a terminat nunta la 4 dimineata (mi'era si rusine si somn) inkat nu am mers la el sa'l salutsad Crede'ti ca ma place? Am uitat sa va zic ca "mai era un pic si ma lua la un dans" dar si el este timid qa mine si ca se uita asa de atent la mine cand dansam cu fratele meu incat cred ca isi dorea sa fie el in locul lui Dau si funditahappy

Răspuns Câştigător
| Simona a răspuns:

Fii femeie... fa ceea ce te indeamna inima sau vei regreta mai tarziuwinking