| denysame a întrebat:

Buna Sa va zic ce am patit.Ieri am fost la o nunta cu toata familia. Iar acolo era un baiat dragut:X ne uitam incontinuu unul la celalalt.Mnho stiti la nunta se dansaza logic Eu cu fratele meu(vitreg) am mers sa dansam mha. Iar el statea si se uita la mine incontinuu Au pus o melodie populara si pe mine m-a luat de mana mama mea(vitrega) cu fratele meu(vitreg) sa dansam.Si el a venit singur sa dansam acolo(era o hora) se tineau de mana cu toti dar nu il tineam de mana pe el.In timp ce dansam ne uitam unu la celalat(eram fata-n fata). eu mai timida cand ma uitam la el nu se uita la mine. iar el cand se uita la mine asa de "rusine" mi-era incat intorceam capul. El statea la celalta masa eu eram la masa nr 8 el la masa nr 9 eram aproape fata-n fata pe diagonala.La sfarsit cand s-a terminat nunta la 4 dimineata (mi-era si rusine si somn) incat nu am mers la el sa-l salut. Credeti ca ma place? Am uitat sa va zic ca "mai era un pic si ma lua la un dans" dar si el este timid ca mine si ca se uita asa de atent la mine cand dansam cu fratele meu incat cred ca isi dorea sa fie el in locul lui. Dau si fundita

Răspuns Câştigător
| Geocap a răspuns:

Wow exact asa am patit si eu zici ca e trasa la indigo in fine eu ati spun ca imi placea de acea fata deci cred ca baiatul acela te place dar nu stia si nici nu cred ca avea curajul sa tio spuna asa ca se multumea cu privitul fundita pls happy

6 răspunsuri:
| andreea_9470 a răspuns:

Ei si? nu ai nimic de la el? un nr de tel, id, ceva? rusinea asta. l-ai lasat sa plece si acum...
sigur ca te placea daca se uita insistent la tine, dar trebuia sa fie si el mai "barbat" si sa mearga la tine

| denysame explică:

Eu ma gandesc la el! dar el nu stiu daca da... dar oricum numai la mine s-a uitat toata nunta aproape.si a vrut sa danseze cu mine atunci la hora numai ca eram cu fratele meu si nu puteam. dar imi doaream macar sa vb cu el si sa ii cer id de mess

si mai e o problema.ARE CEVA DACA SUNTEM ...RUDE?

| tadina125 a răspuns (pentru denysame):

Scuze,ai zis rude? Edelicat la tine fiindca daca e ruda sti si tu regulile.NU POTI FI CU EL DACA SUNTETI RUDE, CHIAR DACA E UN SENTIMENT FRUMOS NU PREA AR FI OK, tepup si imi pare rau pentru tine crying(((((

| Marcelino a răspuns:

Cred ca te place din moment ce se uita mereu la tine.
si. inca o chestie:o fata timida e la fel ca o fata care nu place un baiat.Adica poate intelege gresit(ca nu ti pasa).

| cryna a răspuns:

Cred ca te place ar fi trebuit sa intri in vorba cu el dar o sa mai ai ocazii pe care nu treuie sa le ratezi. daca chiar ai ramas in mintea lui o sa te caute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, cred ca te placea daca se uita insistent la tine! daca considera ca meriti atentia lui... poate cine stie, te va cauta, insa nu stiu, daca tu spui ca el era timid si nu a incercat nici macar sa te salute...nu stiu! depinde de parerea lui!