| ovidiuvorobchevici a întrebat:

Buna/Salut. Cum sa fac sa uit persoana pe care o iubesc daca o vad zilnic? Va rog ajutatima sunt disperat

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

N-ai cum ovidiulewinking. Daca iubesti pe cineva mintea ta il poate uita, dar inima nu...chiar si daca amintirile iti sunt sterse, golul din inima ramane si il vei simti toata viata. Daca e iubire adevarata

5 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Intrebarea e, trebuie sa o uiti? Daca da, leaga-te de un motiv.

| justkillmenow69 a răspuns:

Wait...
O iubesti?! E greu atunci. Daca iubesti o persoana cu adevarat nu poti s-o scoti din inima, sau s-o uiti, cum ii spui tu. Nu merge asa. Iar daca e doar ceva adolescentin, atunci intalneste alta fata, si o s-o uiti.
Daca nu, n-o so uiti, crede-ma

| ovidiuvorobchevici explică:

Poate as putea sa o uit dar o vad si o aud fiecare zi pentru ca lucram impreuna la aceiasi firma

| ovidiuvorobchevici explică:

Nu stiu ce sa mai fac. Am avut momente frumoase impreuna pana ttotul sa naruit de cateva luni

| ovidiuvorobchevici explică:

Si nici nu am ochi pentru alta o vad doar pe ea si nimic altceva