| Adina2442 a întrebat:

Trec prin niste momente mai grele si as vrea sa ma ajutati.Am 20 de ani si am ramas insarcinata. Iubitul meu nici nu vrea sa auda de avort desi nu locuim impreuna si niciunul nu lucreaza. Nu vreau sa dau copilul afara dar ma gandesc ca poate nu o sa am ce sa-i ofer, nu o sa am de unde sa-l cresc pentru ca eu la mama lui nu vreau si mama nu ar fi de acord. va rog dati-mi niste sfaturi, ceva.Simt ca nimeni nu ma intelege.

33 răspunsuri:
| DoarSteff a răspuns (pentru TuDorEL96):

OK, mersi pentru intelege laughing rolling on the floor

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Eu spun ca ar trebui sa va ganditi la un loc de munca. Cautati-va un loc de munca, oriunde, macar sa castigati cat de putin pana va veti gasi ceva mai serios sau macar el sa aduca un venit in casa ca na, tu ai bebe. Nu face prostia sa avortezi, un copil este o binecuvantare, mai ales ca dupa cum se vede aveti o relatie stabila, chiar nu merita sa faci avort. Toti avem dreptul la nastere, nu-i lua acest drept unui prunc nevinovat.
Ai sa vezi cata bucurie iti va aduce acel copilas. Multa bafta!

| TheEyes a răspuns (pentru DoarSteff):

Imi cer scuze atunci.Am inteles eu gresitwinking