| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara/ziua, TPU. Am aproape 14 ani si am o intrebare. Imi place de o fata de 11 ani jumate, imi da semne ca ma place, cauta mereu motive sa vorbeasca cu mine cand ma vede, rade, sta pe langa mine. Mama mi-a spus ca au si dansat impreuna laughing i-am spus mamei daca ii place de fata aceea, a spus ca eu aleg, doar ca este cam mica pentru mine. Aici ii dau dreptate, nu cred ca este chiar asa mare diferenta :?

Intrebarea este. O pot scoate la un suc, la o plimbare? sa o chem intr-un loc sa vorbim doar noi doi, sa-i spun ce simt pentru ea. Este o fata foarte ok, nu este pe interes si asta imi place. Parintii ei par destul de ok, nu am ganduri de sex cu ea si prostii din astea, sunt baiat cuminte happy funda, fara misto please. Nu isi are rostul. Din partea mea, nu conteaza varsta la care iubesti, conteaza sa se iubeasca reciproc, sa nu va inselati unul pe celalalt, sa fiti cuminti si sa nu faceti prostii happy salut!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasă fata in pace, nu ave ti varsta potrivită pentru a va indragostii, sunte ti niste copii, nu te gîndii la altceva din partea fetei decat la o relatie de prietenie la școală. Exclus relatii sexuale, încă nu sunte ti pregatiti pentru asa ceva, după varsta de 18 ani in colo, dar pana atunci păstrează o relatie frumoasa de prietenie tu cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam mica

| ElSueno a răspuns:

La 11 ani inca se joaca cu papusile, cred ca nici ciclu nu are.

| Cosmin_George_1990 a răspuns:

Ce a zis colegul, eu cred ca te place, dar nu cred ca stie conceptul de iubire...
Asta nu are legatura cu subiectul:
Ce naiba eu am 16 ani si ma gandesc cum sa fac sa nu raman la mate. eu zic sa ti-o tragi cat mai poti daca tintesti la un liceu bun e nasol +sunt numai fete urate. Si cand o sa faci 18 ani si daca mai esti cu ea sa stii ca varsta e doar un numar si puscaria doar o incapere. laughing