| Khanikua a întrebat:

Buna stiu ca am o intrebare cam prosteasca desi vreau sa imi raspuns, mai ales baieti. Pe prietenul meu il cam doare ak... si nu am avut relati sexuale, si nici nu vom avea prea curand, plz raspuns ca habar nu am dc iil doare si nici el nu stie ( daca e nev de varsta are 16 ani )

Răspuns Câştigător
| Summer a răspuns:

Nu putem sti noi. Pot fi multe. Cel mai bine e sa mearga la un medic pentru ca nu e normal sa apara asa o durere din senin. Cat despre relatii sexuale durerea poate fi cauzata de mult mai multe lucruri nu iti fa griji de asta. Oricum daca durerea persista ar fi cazul sa vorbeasca cu parintii lui si sa mearga la un medic pentru a nu se agrava problema ce poate fi chiar si una minora.

1 răspuns:
| KellyK13M a răspuns:

Este normal sa il doara daca il exciti si nu faceti nimic, atata timp cat durerea apare la testicule