| daryadarya a întrebat:

Am o intrebare ma puteti ajuta? Am 17 ani nu mi-a venit menstruatia (deloc)dar cu toate asta am intretinut relati sexuale cu prietenul meu, vreau sa stiu daca pot ramane insarcinata, daca el s-a terminat in mine? Astept raspunsurile voastre...Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Cu placere ma bucur ca am putut sa te ajut1 merit o fundita nu?laughing pa si ai grija de tine!

10 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Buna, da... poate fi o problema daca nu ati facut sex protejat! Mai ales ca el si-a dat drumul in tine! Puteati sa evitati asta nu? insa iti poti face un test de sarcina si sa citesti aici sa vezi http://totuldespresarcina2008.wordpress.com/12-semne-ca-esti-insarcinata/
Dar e bine sa consulti un medic ginecolog acum pana nu e prea tarziu da? Multa bafta!

| superdorex a răspuns (pentru superdorex):

Si uite am mai gasit ceva care o sa te ajute :http://www.sfatulmedicului.ro/......iclu_17197

| daryadarya explică (pentru superdorex):

Mersi pentru sfatbig hug

| daryadarya explică (pentru superdorex):

Mersi pentru sfatbig hug :*:*:*:*

| superdorex a răspuns (pentru daryadarya):

Cu placere ma bucur ca am putut sa te ajut1 merit o fundita nu?laughing pa si ai grija de tine!

| UbexFlo a răspuns:

E posibil sa fi ramas insarcinata chiar daca nu ti-a venit menstruatia mai ales ca el si-a dat drumul in tine.
Mai intai fa un test de sarcina si vezi cum sta situatia si in cazul in care(doamne fereste)estti insarcinata mergi repede la medicul ginecolog si rezolva problema.Trebuie sa mergi si cu mama ta pentru ca altfel nu poti rezolva situatia decat cu mare noroc si cu mare risc(ma refer la cei care te ajuta la avort fara ca parintii tai sa afle pentru ca esti minora).
Deci nu-ti recomand o asemenea persoana.
Am vorbit de avort pentru ca banuiesc ca nu vrei sa pastrezi un copil la doar 17 ani.
Insa, ca sa te convingi, fa un test de sarcina si apoi vezi tu ce faci.
Anunta-ma indata ce afli happy

| daryadarya explică (pentru UbexFlo):

Pai Nu Nu am de gand sa pastrez copilu(daca e cazu sa fiu insarcinata).Am sa merg sa imi iau un test si o sa te anunt...:*:*:*:*mersi pentru sfatbig hug

| daryadarya explică (pentru UbexFlo):

Ceauu...vreau sa iti spun ca nu sunt insarcinata.mi-am facut testul de sarcina.Nu am mai intrat ca am avut ceva treaba ...scuze de intarziere:*:*:*:**:*:

| MasK2 a răspuns:

Pai sansele sunt de 99% sa fi daca nu v-ati protejat.

| daryadarya explică (pentru MasK2):

Pai nu ne-am protejatstraight face...crying

| blondutzata a răspuns:

Cu siguranta dar asta este noah tinerele fac greseli eu am 25 de ani si ma protejez dar daca tu n-ai facut nu stiusati zic