| EuTeIubescMult a întrebat:

Buna sunt alice si am 14 ani sunt din buc si acum trec in clasa a8a...

Acum o luna a venit un baiat Alin care si el are 14 anii el este din timisoara si a venit in bucuresti la unghisu, faza e ca unghisu sta cu mine in bl doar sc 1 yoo stau in sc2...

Acum 2 zile a venit iar si sta pana incepem scl.

Prietena mea e iubita lu un prieten de al lui si mereu cand ia iese afara vin si yoo si el

Ieri am fost in parca cu toti baieti au jucat pincpong iar eu cu pretena mea am stat pe banca iel a vb cu mine din cand in cand dar nu sa purtat urat

Prietena mea zice ca mar place dupa cum se poarta si nusi bate joc de mine

Eu il plac f f multt

Dar nu stiu ce sa fac ma puteti ajuta cum sal cuceresc ceva de genuhee hee

Răspuns Câştigător
| B3stgirl a răspuns:

Pai poarta-te frumos si fii tu.
Iar daca nu da nici un semn ia-l pur si simplu de mana si spune-i ca il placi insa dupa aceea da-i neaparat un sarut.
Sper ca ti-am fost e ajutor si da-mi si mie un mesaj cu ce s-a intamplattongue
kiss... funda?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Ouauu... Da cum de ai trecut in clasa a8a?

Cred ca mai intai ar trebui sa inveti sa scrii Romaneste si apoi sa-l cuceresti pe acel baiatwinking

| anka a răspuns:

Doamne, ce ai facut din limba romana?

| Urzică a răspuns:

Vrei un sfat?

Ia cartea de limba romana sau abecedarul daca il mai ai si fii si tu ca si copiii aia mici :
Inveti sa scrii pe "a" pe "b ".

" iel "... Da. Daca "iel " nu isi bate joc de tine si vine numai din cand in cand la tine, asta inseamna la tine atractie?

Eu zic ca sa te mai gandesti. Pana o sa-l cuceresti o sa se termine vacanta si o sa vina scoala si el o sa plece.

EuSiAtat

| alexH a răspuns:

Daca e la fel de analfabet ca tine, scrie-i o scrisoare, categoric il cuceresti, Xena.
Am un feeling ca parcul e Moghiorosi. tongue

| Ghita_9968 a răspuns:

Eu zic ca nu exista metode de cucerire. Trebuie doar el sa te placa. Asta e tot. Spune-i in fata ce simti. Acum, cred ca iti este frica de un raspuns negativ. Dar, nu dispera, mai sunt baieti pe planeta. Dar, daca chiar il placi asa de mult, vorbeste cu el, spune-i ceva, incearca sa afli daca si el te place!

| bonhiboana a răspuns:

Juma, nejumate, cert e ca scrii dezastruos. Daca vrei sa te luam in serios scrii si tu corect. Esti in Romania, invata sa scrii in romaneste.

| EuTeIubescMult explică:

Nu nu e moghiros e herastrau>:p>:p si sa stii cas juma nemtoaica >:p da dfaia nu sc bine ceva

| EuTeIubescMult explică:

Sunteti cam prosti asa ca nu dau funda kk