| Anonima_4957 a întrebat:

sunt cu un baiat de 4 luni, acum un alt baiat vrea sa stea cu mine si nu stiu ce sa fac... ajutati`ma va rogsad. mersi mult:*

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Si ce are una cu alta?
Daca as schimba iubitul de fiecare data cand altul apare atunci as fi mai ceva decat o tarfa! Nu se face asta!
Ramai cu cine estihee hee ca de-aia ai o relatie cu el!

| Alisa a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa stii ce simti tu pentru actualul prieten, si ce fel de baiat e el, daca tine la tine, daca te merita, cum se comporta... Si din cate vad tu nu prea tii la el daca ai vrea sa il lasi pentru altul. Asa ca mai bine, lasa relatia pe care o ai acum pana esti sigura de ceea ce simti. Vezi sa nu regreti mai tarziu deciziile pe care o sa le iei. Gandeste-te bine inainte sa faci ceva, ca poate pierzi pe cineva care chiar merita.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pai tu hotarasti. Mai pe scurt: esti posta sau nu!

| OanaG a răspuns:

Ce sentimente ai fata de actualul, si ce sentimente ai fata de celalat.Gandeste-te,poate ai sa regreti dupa happy

| valThina a răspuns:

Eu zic sa ramai cu baiatul la care tii cel mai multwinking daca nu mai ramai cu prietenul tau atunci explica`i de ce vreti sa va despartiti

| Ana a răspuns:

Pai daca p prietenul tau il iubesti, dc vrei sa-l schimbi?

Răspuns utilizator avertizat
prfml
| prfml a răspuns:

Ce iti recomand este ca nu este bine sa te intalnesti cu doi baieti deodata, exceptand cazul in care esti o dracusoara big grin, alege-l pe cel care te iubeste si pe care il iubesti.

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Nu renunţa la niciunul (bineînţeles să nu ştie unul de celălat). Supune-i la diverse încercări şi vezi care rezistă.

| vyo a răspuns:

Tu decizi pe cine vrei.

| cosima11 a răspuns:

Faci ce iti spune inima. nu il lasa pe actualul ca dupa aia o sa-ti para rau. daca vezi ca va intelegeti bine si nu sunt probleme, nu-l lasa ca dupa aia o sa regreti.sau, daca u consideri ca celalalt are mai multe calitati si iti place mai mult, atunci cupleaza`te cu el.numai tu stii ce simti si ce fel de relatie cauti happy bafta :*

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a răspuns:

Daca u stai cu x de 4 luni si il iubesti si iti place de el de ce vrei sa stai si cu y? nu vad motivu daca iti place de x ramai cu x