| ionutbosukiler a întrebat:

sunt in clasa a 9-a D, este vorba despre o fata de la 9B, eu as vrea sa vorbesc cu ea, imi place mult de ea, aseara a pus un status pe facebook cu,, daca pui intr-un comm :* iti dau o nota ", am pus si eu si mi-a dat nota 10, eu i-am spus multumesc si ca imi plac foarte mult ochi ei, ea a spus multumesc si cam asta a fost conversatia. sad Nici nu am apucat sa o intreb cum o cheama, o vad des pe holuri dar inca nu ne salutam pentru ca nu ne cunoastem. Ce as putea face acum sa ma bag inseama cu ea sau sa ii spun direct ca imi place de ea. ( am vazut-o cum se uita insistent la mine si cand ma uit la ea se intoarce ) Multumesc

4 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

In primul rand nu te duci la ea si ii spui direct ca o placi din moment ce nici numele nu il cunosti! In cel mai fericit caz o sa creada ca faci misto de ea.

Mergi la ea si incearca sa vorbesti cu ea si dupa cateva zile invit-o la un suc.
Baftawinking

| Baiatul Virus a răspuns:

Spune-i ca vrei s-o fuți și gata. Asta e. Ai rezolvat-o e a ta pe viață.

| SorinH a răspuns:

Eu zic sa iti vezi de treaba...e cel mai simplu si cel mai eficient