| Roxana223 a întrebat:

Bună! Sunt virgina, dar am făcut peeting cu prietenul meu cam de 6-7 ori, dar îmbrăcați.Mentionez ca doar de 2 ori am fost în perioada fertila,iar când ne frecam unul de altul am simțit un disconfort,dar penetrare n-ar fi avut cum sa fie pentru ca eram amândoi îmbrăcați. Ultima data când am făcut peeting, partenerul meu a ejaculat în pantaloni și după ne-am mai frecat aproximativ 1 min(aici nu eram în perioada fertila).
Exista riscul unei sarcini?

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, daca el a ejaculat in pantaloni sperma nu trece de pantaloni nu intra in vagin prin pantaloni, sarcina se produce daca ejacularea avea loc in vaginul tau.Ce varsta ai?

| maphiotul a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ce activa esti la categoria asta de intrebari happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru maphiotul):

Activ vrei sa zici nu activă ca nu sunt femeie

| maphiotul a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze,am crezut ca esti femeie dupa poza
Si cristi poate fii si de la Cristina eu chiar asa i ziceam la o prietena happy

| Violleta2022 a răspuns:

M-am saturat de copilasi care se joaca cu organele sexuale dar sunt atat de nesimtiti ca nu pun mana sa invete ce se intampla cu oraganele lor si nici nu dau doi bani pe sfaturi.

Aceasi si aceeasi intrebarae pusa intr-una!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| Crackman a răspuns:

Probabil nu

| anonimuIl a răspuns:

Nu are cum să ajungă prin haine.

| AIeXxX a răspuns:

Nu

| IamJoKeR a răspuns:

Ce înseamnă petting la tine Roxana223?

| Roxana223 explică (pentru IamJoKeR):

Frecarea organelor genitale.

| SelenaTpu a răspuns:

Tu știi măcar cum se fac copii. Tu cred ca ai, aflat recent ca nu te-a adus barza

| Anonimalex6996 a răspuns:

Nu. Pentru sarcina, spermă trebuie sa ajungă minim pe vagin, dacă nu chiar în interior. Rar se intampla sa fie pe exterior și sa rămână însărcinată. Fiind vorba de îmbrăcăminte...imposibil

| akaanne a răspuns:

Nu, dar de ce nu va documentați înainte?

| GoguACMV a răspuns:

Da, dar foarte mici.
Daca nu a folosit boxeri Calvin e foarte posibil sa ramai.

Cu placere.