| maria_4948 a întrebat:

suntem amandoi virgini... el este tandru si iubitor.si mi-a demonstrat ca ma iubeste, si eu il iubesc... dupa ce o vom face va tine mai mult la mine? dar eu? daca suntem amandoi virgini ma va durea mai tare? pe el il va durea?

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Nu te mai stresa totul vine de la sinehappysi trebuie sa fi pregatita. Da de obicei primul contact sexual nu se uita si apropie mai mult partenerii deorece devin mai intimi si se cunosc mai bine, deci o sa ii lege ceva pe viata.Nu stiu daca te va durea tare sau nu aici depinde de multe aspecte, trebuie sa fiti amandoi relaxati, sa nu o faceti pe fuga, trebuie un preludiu lung, spune-i sa iti bage mai intai degetul pentru a te obisnui si multa iubire si atentie din partea amandurora.Nu uitati sa va protejati (prezervativ) este foarte important pentru sanatatea voastra.BAFTAhappy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe el nu il doare pe tine da, eu cred ca o sa va iubiti mult si dupa actul sexual

| PrInTiShOrUl a răspuns:

Nu te va durea nci pe tine nici pe el! aveti grija daca o faceti sa va protejatiwinking