| robi_4834 a întrebat:

Buna toate lumeahappy. Problema mea este ca imi place mult de o fata de la mine de la scoala. Am incercat si incerc sa vorbesc mult cu ea, dar nu prea pot sa fiu singur cu ea. Colegii ei de clasa sunt putin copilarosi, sa nu vorbesc uratbig grin.
Fata sigur stie ca imi place de ea, cam toata clasa ei stie. Am vorbit cu o prietena buna de a ei, si mi-o spus ca fata o zic" ca ma tin prea mult dupa curu ei". M-am gandit ca nu-i place asta, deci n-o sa mai fac asta. Da nu mi-o dat un raspuns
ca da sau nu... Eu cred ca vrea sa zica nu, doar ca nu vrea sa ma raneasca.
Totusi am cativa prieteni care cred ca ar astepta sa-i spun eu ca imi place de
ea. Voi ce credeti? Sunt recunoscator pentru. fiecare raspuns :*
Multumesc frumos ca cititi asta, daca trebuie adaug mai multe detalii

Răspuns Câştigător
| Monutza a răspuns:

Hey Roby!happy parerea mea este ca tu sa fii stapan ce ceea faci si nu te lasa influentat de prietenii din jur.pentru ca ei nu iti vor binele tie. fa tu primul pas si zii ca o placi.si nu mai lasa ca prietenii sa se bage intre voi. tine numai pentru tine lucrurile. unei fete ii trebuie atentie.si faci bine ce faci.o fata e ca o floare care o uzi, o stergi de praf, ii schimbi pamantul.happy sper ca te-am ajutat.kiss
Bafta ai incredere in tine si sunt sigura ca totul va fi bine.happy
O zi frumoasa de toamna!happy

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ademeneste-o cu un fir de trandafir, vb, va cunoasteti mai bine apoi o inviti la intalnirelove struck va cuplati si pe urma faceti sexlove struck

| xSweetAnGeLx a răspuns:

Ai grija, inca ai suflet de copil si fata asta te poate rani chiar tare daca ajungi sa stai cu ea. si dc sa stai cu ea? (lasa-ma sa te intreb altfel) dc sa suferi daca poti evita suferinta? sunt si alte fete in scoala si sigur mult mai dragute decat ``tipa`` asta tongue
ai grija cui ii dai inimioara ta, nu i-o da cineva care nu stie sa o pretuiasca. oricum o sa faci ce vrei, doar sa nu spui ca cineva nu te-a avertizat! happy bft, si gandeste de 2 ori. poate a2a oara iti reviwinking

| Dani_7355 a răspuns:

Robi eu sunt intr-o situatie asemanatoare! Inca nici eu nu i-am spus tot ceea ce am sa-i spunbig grin! Insa eu iti spun ca niciodata nu trebuie sa te lasi influentat de ceialti! INSA important nu,, te tine dupa curu' ei,, prea mult! ca dupa si-o i-a in cap si aproape ca devine fitoasa asa-s fetele! fii uneori mai distant si cand simti ca a venit momentul spune-i ce ai de spusbig grin! Asta e parerea mea si scuze daca nu ti-am fost de folosbig grin

| marikaki a răspuns:

Eu cred florile fac minuni. Daca vrei poti sa-i pui pe banca in fiecare zi care o floare si cu siguranta o sa-i castigi simpatia. Bafta multa!