| hgfdsa a întrebat:

Buna TPU.Acum cateva saptamana. m-am intors din tabara, unde m-am imprietenit cu cateva fete din clasa baiatului de care sunt indragostita de mai bine de 10 luni.Acum ma gandesc daca e sa le spun ca-mi place de el, sau nu.Nu am inca suficienta incredere in ele, si mi-e teama sa nu se afle in toata clasa si chiar sa nu mai pot face nimic. Dar ma gandesc ca daca e sa le spun, ele ma pot ajuta. ce sa fac?!

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu le spune, nu doar ca o sa se uite ciudat l el si o sa rada de el,
cand o sa treaca el pe langa tine si o sa fie si ele o sa zambesca si o sa te faca sa te simti nasol.+ ca daca sunt multe o sa afla toata clshappy si ar fi nasol mai ales daca el nu tear place pentru ca te-ai face de ras
cel mai bine e sa te duci l ele in clasa "sa le vizitezi" si asa poate te apr si de acel bhappy
noroc

| rox13yy a răspuns:

De ce sa apelezi la ele? de ce nu incerci sa vorbesti cu baiatul respectiv? mai intai salutal, faceti cunostinta, mai vorbiti asa ca amici si in tot acest timp ai posibilitatea s-l cun putin cu putin
ia sh te bazeaza pe tine sh pe proprile forte nu pe prietene! un vot plz