| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si sunt gay(Cred)! Im place de un tip de la mine din clasa si nu stiu cum sa ii zic asta. Cand vorbesc cu el mereu ma excita! Ajutor! Ce sa fac? Ajutoor!

Răspuns Câştigător
| Moonster a răspuns:

Buna. Nu cred ca e bine sa iti arati adevarata orientare. Acuma esti mic si nu iti dai seama ce se poate intampla daca afla alte persoane, de ceea ce esti tu. Daca ii spui si el va zice ca nu e gay, ce vei face? Iti spun eu ce va face el. Va spune tuturor si toti o sa rada de tine...

9 răspunsuri:
| RedGuy a răspuns:

La varsta ta, orientarea sexuala inca nu e definita dar daca esti gay nu este nimic gresit.
Din pacate romanii inca sunt "tarani" au o gandire cam veche si fiind gay nu este atat de acceptat ca in alte tari ca Spania, Italia etc.
Sfatul meu este sa ascunzi orientarea ta sexuala un timp...

| CristiIs a răspuns:

La 13 ani sa ai asa gandire, inseamna ca nu iesi afara din casa, nu ai contact cu fete, le urasti?

| OltyYonutz a răspuns (pentru CristiIs):

Ies afara din casa, am contact cu fetele si nu le urasc

| σκμ a răspuns:

Buna TPU! Am 13 ani si sunt gaylaughing))) Mai bine spuneai că ești cam prost.

| FrumoasaTa a răspuns:

Daca crezi doar, nu este sigur inca ce orientare ai. Mai asteapta, poate o sa-ti placa fetele mai tarziu. Daca ii spui ca il placi, o sa rada toata scoala de tine ca sigur nu o sa-si tina gura!

| lucifer12345678 a răspuns:

Stai cuminte si mai asteapta
cu timpul s-ar putea sa-ti placa fetele

| SoNiCxXx a răspuns:

Du-te la un psiholog