| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 aproape 14 ani. Intr-o zi m-am masturbat si de atunci penisul se scoala mai greu. M-am oprit din masturbare o saptamana dar nici un rezultat. Imi puteti spune va rog ce sa fac? Sau daca ati patit ce ati facut?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Ai rabdare, penisul isi revine la forta initiala. Daca nu vei mai face laba, te vei bucura din plin de ce este in stare penisul tau.

| TurboBlaster a răspuns (pentru Emilian65):

Suna nasol dar adevarat

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca faceai acest lucru numai intr-o zi, nu avea cum sa se intampla asa ceva. Tu practici acest sport frecvent si din greu, motiv pentru care l-ai obosit pe cel mic, daca nu cumva deja l-ai uzat. Fa o pauza mare si chiar potoleste-te.

| doctorandus a răspuns:

Masturbarea e un obicei normal si sanatos, vezi http://ro.wikibooks.org/wiki/Medicin%C4%83/Masturbare

| DaianMarian a răspuns:

Tu de abia la 13 ai inceput =]]]]]]]]]]