| Meryte a întrebat:

Buna TPU am 14 ani si sunt cu o fata de la mine de la scoala care are aceeasi varsta ca si mine si are formele foarte dezvoltate si vreau sa o intreb daca vrea sa facem sex amandoi protejat! Cum ii pot zice? Vreau seriozitate!

Răspuns Câştigător
| LexTerOp a răspuns:

Nu stiu, daca ai face-o ai putea sa o pierzi dar sansele sunt 50 % cu 50 %, eu zic sa incerci, dar sa o faci subtil, daca nu o faci tu, i-o va trage altul in locul tau happy si daca se supara, ii spui ca a fost doar o gluma si ca o iubesti dar ai vrut sa vezi cum reactioneaza, sansele sunt 50 cu 50, succes

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu ce ai putea baiete sa faci tu sex? Ca la 14 ani abia ai un cuc mic-mic, iar faptul ca ai erectie, nu inseamna ca stii si poti afce sex.
Eu spun sa te dai jos din pat, ca ai visat destul!
Intoarce-te peste vreo 3-4 ani sa ne intrebi despre sex, acum esti copilas mic!

| Eu2208 a răspuns:

14 ani?! Ai grija de examenul tau pentru liceu, nu de sex!

| MrJoker30 a răspuns:

Daca mi-ar fi spus cineva acum 10 ani ce va ajunge tineretul, nu l-as fi crezut.

| Dalmatianul a răspuns:

"Hai la mine sa vedem un film". Daca o duce capu cat de cat isi va da seama de intentia ta, iar daca vrea sa seeee... cu tine atunci va accepta.In cel mai rau csz vedeti un film.Da-te la ea subtil cand vine la tine.Pup-o, mangai-o si dupa stii ce ai de facut